Tancovačka na předměstí

Tancovačka na předměstí - Petr Hrbáč | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Hrbáč
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tancovačka na předměstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tancovačka na předměstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Hrbáč. Číst Tancovačka na předměstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svět Hrbáčových povídek je nejen podivuhodný, je podivný a taktéž plný podivínů. Chvílemi vypadá, že je opravdu dvojitým odrazem na naší sítnici, jindy se ale obří pyramidy dávných Inků oproti němu jeví pouhými pupínky na praeputiu. Bojoví pavoučci zde suverénně sídlí v hermeticky uzavřených skříňkách. Černoštváči vášnivě válčí s Pasošuky. Dvojice bitevních vrtulníků si nadává latinsky.Kahuda vynalézavě fouká do piva a pohvizduje si u toho madagaskarskou hymnu. Štopl se ovšem závodů nezúčastnil. Tancovačka na předměstí snad skončí kolektivním opékáním mrkví a celerů, nakonec ale vše dopadne téměř happy endem.


...ka divadlovceletne. Loading... Unsubscribe from divadlovceletne? ... Sign in - Google Accounts ... ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Dec 16, 2012. Tancovačka so začepčenou nevestou na ľudovú nôtu v podaní folklórnej skupiny Javorníček z Hvozdnice a Štiavnika. ... Začepčená tancovačka Pavol Piroha. ... This feature is not ... This feature is not available right now. Please try again later. Published on Oct 11, 2010. Category ... Dům na předměstí - K ... - YouTube ... . Published on Oct 11, 2010. Category ... Dům na předměstí - Kdybych měl kamna s plotnou - Duration: 3:38. Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/carodejky-z-predmesti Komedie / pohádka / pro děti / rodinný, Československo, 1990, 81 min. Režie...SOUVISEJÍCÍ KNIHY