Kuchařka pro rodiče malých dětí: 2., aktualizované vydání

Kuchařka pro rodiče malých dětí: 2., aktualizované vydání - Martin Gregora | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Gregora
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuchařka pro rodiče malých dětí: 2., aktualizované vydání.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kuchařka pro rodiče malých dětí: 2., aktualizované vydání ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Gregora. Číst Kuchařka pro rodiče malých dětí: 2., aktualizované vydání Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyhledávaná publikace zkušeného pediatra a úspěšného autora řady titulů pro rodiče se zaměřuje především na výživová doporučení pro děti předškolního věku, naleznete v ní ale také recepty a výživové rady pro batolata a školáky. Autor se podrobně zabývá vhodnými a nevhodnými potravinami pro konkrétní dětský věk. Vysvětluje podstatu funkčních potravin a vliv výživy na dětskou nemocnost, výskyt alergií a vznik obezity. Jistě oceníte také praktické rady ohledně případných zdravotních problémů dětí, jako jsou bolesti bříška, zácpa a průjem.


...a pro rodiče malých dětí Druhé vydání velmi úspěšné a navýsost praktické příručky uznávaného pediatra přináší rodičům nejen bohatý receptář jídel pro děti od batolecího do školního ... Kniha Kuchařka pro rodiče malých dětí - Martin Gregora ... ... ... Kniha: Kuchařka pro rodiče malých dětí -- 2., aktualizované vydání - Martin Gregora Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Martin Gregora Kuchařka pro rodiče malých dětí 2., aktualizované vydání TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5635. publikaci Odpovědn ... Kuchařka pro rodiče malých dětí -- 2., aktualizované vydání ... ., aktualizované vydání TIRÁŽ TIŠTĚNÉ PUBLIKACE: Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 www.grada.cz jako svou 5635. publikaci Odpovědná redaktorka Helena Varšavská Sazba a zlom Antonín Plicka Zpracování obálky ... Kuchařka pro rodiče malých dětí: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY