Lord Mord

Lord Mord - Miloš Urban | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Urban
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lord Mord.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lord Mord ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Urban. Číst Lord Mord Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román se odehrává v 19. století a sleduje osudy lehkomyslného, zhýralého a zchudlého hraběte Arca, jemuž příchod moderní doby sebral jeho nejmilejší hračky - ženy, a nabídl zábavu novou: heroin.Praha před koncem 19. století. Asanační násilí páchané na městě se odráží ve vyvražďování prostitutek v židovském ghettu. Souvislost mezi úmrtími je však třeba teprve hledat, po stopě zločinců jde jednak policie, jednak Karel Adam, hrabě Arco, jejž se smrt dívek dotýká osobně a který je sám stravován těžkou nemocí dýchacích cest. Do neklidného období protivládních demonstrací a konfidentských provokací přijíždí z jedné strany, z Tyrol, Adamův bratránek Mani, a ze strany druhé, z Moravy, neznámý stařec doprovázející neskutečně krásnou dívku, o níž se v Praze začíná šeptat jako o židovské princezně, ale kterou Adam při prvním setkání nepozná. Navíc se ve městě objeví Felix Hofman, lékař a chemik z Bayerových závodů, který s sebou přivezl zázračný lék proti černému kašli a souchotinám, prášek plný heroické síly a smrtelného nebezpečí. Hrabě Arco se k němu snaží dostat, zároveň se pokouší zachránit alespoň jeden barokní dům na rozhraní Starého Města a Josefova, k tomu soupeří s policií v tom, kdo dříve odhalí vraha prostitutek a jeho motivy. Mezi tím se pod nátlakem moderních bouracích strojů poroučí jeden dům za druhým a v ruinách Židovského Města se po nocích zjevuje legendární fantom z dětských báchorek, Masíčko, před jehož dlouhým nožem je lépe co nejdál uprchnout.


...f Legends Lord Mordekaiser Skin Spotlight ... General Strategy Guide : Lord Mord: The Spellvamp King ... ... . Purchase RP here (Amazon Affiliate - NA): https://amzn.to/2qZ3Bmv Shows off Animations and Ability Effects of Mordekaiser on their Lord Skin in ... This is a teaser spotlight of Lord Mordekaiser with ingame gameplay! Purchase RP here (Amazon Affiliate - NA): https://amzn.to/2qZ3Bmv Skin name is CONFIRMED as Lord Mordekaiser, particles & SFX ... Lord Mord is a Czech historical novel, written by Miloš Urban. It was first published in 2008. Referen ... Lord Mordekaiser (2019) Skin Spotlight - YouTube ... . It was first published in 2008. References. This article about a historical novel of the 2000s is a stub. You can help Wikipedia by expanding it. See guidelines for writing about novels ... - The Lord Mordekaiser skin is a Regular skin which means it is always possible to buy directly in the ingame shop, you can purchase it at any time you want. Worth buying? - If you are unsure whether ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY