Experiment: (milostný)

Experiment: (milostný) - Myrto Azina Chronides | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Myrto Azina Chronides
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Experiment: (milostný).pdf


Chcete si knihu přečíst?Experiment: (milostný) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Myrto Azina Chronides. Číst Experiment: (milostný) Online je nyní tak snadné!

POPIS


Experiment je studie duše a erotické lásky. Sexuální vztah je leitmotivem, který prochází napříč většinou povídek. Již od začátku si On a Ona, protagonisté knihy, slíbí, že podstoupí „experiment“: pochopit povahu erotické lásky pomocí abstinence od milostného aktu a oddáním se psaní. Ona je hrdou ženou zakládající si na vlastní svobodě. On je moudrým mužem, jenž věří, spolu se Sokratem, že jediné, co ví, je, že neví nic. Kniha je originálním dílem, které nezapadá do žádného z tradičně vymezovaných žánrů.


... Experiment -- (milostný) - Myrto Azina Chronides ... Full text of "Bezmenov: LOVE LETTER TO AMERICA" ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS či aktualizovanou Zásilkovnou. Tyto objednávky vyřizujeme v běžném režimu, stejně tak nákup e-knih a dalších elektronických produktů. Cena Evropské unie za literaturu (European Union Prize for Literature) je literární ocenění udělované Evropskou unií od roku 2009. Cenu založil a financuje Culture Programme of t ... Experiment | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Cenu založil a financuje Culture Programme of the European Union a je koordinována s konzorciem a uděluje ji komise. Konzorcium se skládá z Evropské federace knihkupců, European Writers' Council a Federace evropských vydavatelů. Experiment je studie duše a erotické lásky. Sexuální vztah je leitmotivem, který prochází napříč většinou povídek. Již od začátku si On a Ona, protagonisté knihy, slíbí, že podstoupí „experiment":...SOUVISEJÍCÍ KNIHY