Síla rozumu

Síla rozumu - Orianna Fallaci | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Orianna Fallaci
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Síla rozumu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Síla rozumu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Orianna Fallaci. Číst Síla rozumu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V plamenné kritice útočných projevů islámu se Oriana Fallaci konfrontuje s většinovým názorem politické reprezentace a odhaluje, jak západní společnost – historicky spjatá s ideálem demokracie a základních křesťanských hodnot – podléhá populistickým heslům multikulturalismu.Po vydání Hněvu a hrdosti (prvního dílu trilogie, reflektujícího události 11. září 2001) apeluje Oriana Fallaci ještě naléhavěji na občany západního světa, jenž podle ní prochází krizí, která mu může být osudnou. Situaci vnímá ještě kritičtěji-tentokrát nestačí nalézt jen ztracené zaujetí, je nutno zapojit čistý Rozum. Upozorňuje, že terorismus nelze vnímat jako jedinou, i když nejviditelnější strategii islámských zemí, jak si podmanit západní civilizaci. Na základě vzpomínek, novinářské zkušenosti a historických i současných faktů vysvětluje, že se islámský svět snaží západní společnost přetransformovat, a to včetně jejích zákonů. Napadená civilizace se však podle jejích slov stále viditelněji podvoluje, místo aby vzkřísila ideály, na nichž byla vystavěna, a bránila vlastní identitu. Má přesto šanci přežít?


...umu v bláznivej dobe na viac ako dvestopäťdesiatich stranách ponúka odpovede na množstvo otázok týkajúcich sa kritického myslenia, ale aj hutný súhrn nápadov a stratégií, ako ho využívať v každodennom živote ... Kniha Sila rozumu v bláznivej dobe | Knihy pre každého ... . Vďaka množstvu ukážok, statusov a príkladov zo súčasnej slovenskej spoločnosti môže byť praktickou ... Síla rozumu book. Read 53 reviews from the world's largest community for readers. Po vydání Hněvu a hrdosti (prvního dílu trilogie, reflektujícího událos... Sila rozumu v bláznivej dobe book. Read 17 reviews from the world's largest community for readers. Akými trikmi sa dá do slov prepašovať ... Síla rozumu - Oriana Fallaci | Databáze knih ... . Po vydání Hněvu a hrdosti (prvního dílu trilogie, reflektujícího událos... Sila rozumu v bláznivej dobe book. Read 17 reviews from the world's largest community for readers. Akými trikmi sa dá do slov prepašovať podprahová rekla... Otitulkovaný ruský film o bioinformačních technologiích Použitá hudba: Meet You in Heaven - Armik Zvuková nahrávka 0:04 - 1:28 The Orchard Music Jménem: TSR Records. Siła rozumu / Oriana Fallaci ; przełoży...SOUVISEJÍCÍ KNIHY