Firemní kultura a identita

Firemní kultura a identita - Jan Urban | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Urban
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Firemní kultura a identita.pdf


Chcete si knihu přečíst?Firemní kultura a identita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Urban. Číst Firemní kultura a identita Online je nyní tak snadné!

POPIS


Firemní kultura a identita jsou termín, které jsou nezřídka ze strany vrcholového managementu firem nesprávně interpretovány. Platí přesvědčení, že firemní kulturu lze začít tvořit, budovat a rozvíjet teprve poté, co bude firma na relevantním trhu, na který vstupuje, etablovaná a až bude dosahovat zisk. Předložená publikace jednoho z předních odborníků v oblasti firemního řízení a managementu docenta Jana Urbana věnuje pozornost právě těm klíčovým postupům, které mají za cíl vnitropodnikovou (firemní) kulturu moderními prostředky vědomě kreovat a rozvíjet tak, aby se firemní kultura a identita zaměstnanců a managementu firmy a s firemními cíli staly nikoliv závažím, ale jednou z hybných sil v rozvoji společnosti.


... styl, často přepisováno anglicky jako corporate identity, je souhrnné označení pro soubor pravidel určujících jak vnější vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům, tak vnitrofiremní vztahy mezi zaměstnanci, systém komunikace, řízení a odměňování ... Firemní kultura a identita - Jan Urban — Kniha.cz ... . Disponuje tedy určitým součtem vlastností a způsobů prezentace, které spojují organizaci a ... Firemní kultura a identita jsou termín, které jsou nezřídka ze strany vrcholového managementu firem nesprávně interpretovány. Platí přesvědčení, že firemní kulturu lze začít tvořit, budovat a rozvíjet teprve poté, co bude firma na relevantním trhu, na který vstupuje, etablovaná a až bude dosahovat zisk. Firemní styl neboli korporátní identita, anglicky corporate identity, označuje ... Firemní kultura a identita - Jan Urban | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Platí přesvědčení, že firemní kulturu lze začít tvořit, budovat a rozvíjet teprve poté, co bude firma na relevantním trhu, na který vstupuje, etablovaná a až bude dosahovat zisk. Firemní styl neboli korporátní identita, anglicky corporate identity, označuje soubor pravidel určujících jak vnější vystupování firmy ke svému okolí a zákazníkům, tak vnitrofiremní vztahy mezi zaměstnanci, systém komunikace, říze...SOUVISEJÍCÍ KNIHY