1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl: Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji

1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl: Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl: Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl: Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst 1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl: Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pokračování úspěšné dětské encyklopedie, která i tentokrát podává odpovědi na ty nejzvídavější a nejzáludnější otázky. Chcete například vědět, jak vznikl Vesmír? Proč jsou předpovědi počasí často mylné? Kdo vynalezl ponorku? Kde se rozsvítil první semafor? Co je to ústava? Lehkou a zábavnou formou získáte spoustu informací o Vesmíru a naší planetě, poznáte všechny důležité objevy a vynálezy a rovněž lépe pochopíte fungování světa a společnosti, ve které žijeme. Text je doprovázen poutavými fotografiemi.


...- Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji ... Bystrá hlava | knihy-golem.sk ... . autor neuveden. Info: Computer Press, 2014 (1.) - váz., 144 str. Z něm. přel. N. Fojtů 1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl; Listování. 1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl Země a vesmír, Objevy a vynálezy, Svět, ve kterém žiji kolektiv. Druhý díl naší encyklopedie = zábava pro celou rodinu! Kupte knihu 1000 nejzvídavějších dětských otázek (collegium) s 25 % slevou za 224 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenář ... 1000 nejzvídavějších dětských otázek 2.díl | Albatrosmedia.cz ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titul...SOUVISEJÍCÍ KNIHY