Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči

Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči - Kateřina Slezáková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Slezáková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Slezáková. Číst Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nedaří se vám domluvit se se svým dítětem? Máte dojem, že vám nerozumí, nebo že nedokáže říci, co potřebuje? Užitečnou pomůckou mohou být pracovní listy, které vytvořila klinická logopedka Kateřina Slezáková ve spolupráci s ilustrátorkou Patricií Koubskou. Pracovní listy jsou určené pro děti s opožděným vývojem řeči, tzn. děti od dvou let, které nemají potřebu něco vyjádřit, mají velmi malou slovní zásobu, netvoří dvouslovné kombinace nebo je jejich řeč pro blízké těžko srozumitelná a mají výrazně lepší porozumění řeči než vyjadřovací schopnosti. Pracovní listy osloví rodiče malých dětí a také klinické logopedy, kteří s nimi pracují.


... se vám domluvit se se svým dítětem? Máte dojem, že vám nerozumí, nebo že nedokáže říci, co potřebuje? Užitečnou pomůckou mohou být pracovní listy, které vytvořila klinická logopedka Kateřina Slezáková ve spolupráci s ilustrátorkou Patricií Koubskou ... Kniha Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči ... ... . Pracovní listy jsou určené pro děti s opožděným vývojem řeči, tzn. děti od dvou let, které ... Pracovní listy jsou určené pro děti s opožděným vývojem řeči, tzn. děti od dvou let, které nemají potřebu něco vyjádřit, mají velmi malou slovní zásobu, netvoří dvouslovné kombinace nebo je jejich řeč pro blízké těžko srozumitelná a mají výrazně lepší porozumění řeči než vyjadřovací schopnosti. Kniha: Mluv se ... Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči ... ... . děti od dvou let, které nemají potřebu něco vyjádřit, mají velmi malou slovní zásobu, netvoří dvouslovné kombinace nebo je jejich řeč pro blízké těžko srozumitelná a mají výrazně lepší porozumění řeči než vyjadřovací schopnosti. Kniha: Mluv se mnou - Pracovní listy pro rozvoj dětské řeči - Slezáková; Kateřina. F...SOUVISEJÍCÍ KNIHY