Opráski sčeskí historje 3: kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm

Opráski sčeskí historje 3: kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm - jaz | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
jaz
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Opráski sčeskí historje 3: kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm.pdf


Chcete si knihu přečíst?Opráski sčeskí historje 3: kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor jaz. Číst Opráski sčeskí historje 3: kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm Online je nyní tak snadné!

POPIS


Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. Správná gramatika v nich jde stranou, velký prostor naopak dostává specifický a často nekorektní humor. Z těchto důvodů mají jak mnoho fanoušků, tak i odpůrců. Po prvním a druhém díle vám přinášíme díl třetí s novými a ještě lepšími opráski. Opět je doplňují medajlonky velkých postav našich dějin. Dovíte se například, že velikán vědy a hrdina školních kabinetů Jan Amos Komenský, neměl rád děti, ale také to, že knihy Bohumila Hrabala jsou hned po kocovině tím nejlepším, co české pivo dalo světu.


...i sčeskí historje 3 kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm ... Grada Opráski sčeskí historje 3 | Srovnanicen.cz ... ... Opráski sčeskí historje jsou krátké komiksy (stripy) postavené na reálném historickém základu, který někdy doplňuje vykonstruovaná pointa. ... kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm. jaz. Tištěná kniha. Nakupte společně - Opráski sčeskí historje. Kniha Opráski sčeskí historje 3 - kompendium čezkíhc ďějin pro žkolu, pisárnu i dúm patří do série Opráski sčeskí historje.Z této série Vám nabízíme celkem 5 knih za zvýhodněnou cenu 845 Kč. Op ... Opráski sčeskí historje 3 | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... .Z této série Vám nabízíme celkem 5 knih za zvýhodněnou cenu 845 Kč. Opráski sčeskí historje 3. Kompendij...SOUVISEJÍCÍ KNIHY