Z Trutnova na Nový Zéland: Deník z vandru od protinožců

Z Trutnova na Nový Zéland: Deník z vandru od protinožců - Jiří Jůzl | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Jůzl
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z Trutnova na Nový Zéland: Deník z vandru od protinožců.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z Trutnova na Nový Zéland: Deník z vandru od protinožců ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Jůzl. Číst Z Trutnova na Nový Zéland: Deník z vandru od protinožců Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tento (ne)všední životní příběh se odehrál na jaře roku 2011 v překrásné přírodě národních parků Nového Zélandu a v jeho odlehlých končinách. Částečně i v okolí prašných cest, silnic a dálnic. Mým mottem bylo cestovat výhradně stopem, bez použití byť jen jediného veřejného dopravního prostředku, vyjma přepravy trajektem na Severním ostrov. Do jaké míry se mi to podařilo, posuďte sami. Při tomto způsobu cestování jsem získal mnoho nových přátel, poznal mentalitu národa a vlastnosti „obyčejných“ lidí žijících v této nám tolik vzdálené zemi. Po svých jsem nachodil na trekách a silnicích se zátěží na zádech cca 35 kg téměř 800 km a 6 500 kilometrů najezdil stopem. Potkával jsem štěstí, někdy i „kliku“, sáhl jsem si však také na samé dno psychických, někdy i fyzických sil.


...va na Nový Zéland Autor: Jůzl, Jiří Nakladatel: Vydavatelství Jiří Jůzl EAN: 9788026050100 ISBN: 978-80-260-5010- Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 30 × 21,5 cm Rok vydání: 2013 (1 ... 2 Kostelecké novinky - Kostelec na Hané ... . vydání) Po svých jsem nachodil na trekách a silnicích se zátěží na zádech cca 35 kg téměř 800 km a 6 500 kilometrů najezdil stopem. Potkával jsem štěstí, někdy i "kliku", sáhl jsem si však také na samé dno psychických, někdy i fyzických sil. (deník z vandru od protinožců) Z Trutnova na Nový Zéland - Deník z vandru od protinožců - Deník z vandru od protinožců - Jiří Jůzl . Tento (ne)všední životní příběh se odehrál na jaře roku ... Nový Zéland - reálie | Knihy.ABZ.cz ... . (deník z vandru od protinožců) Z Trutnova na Nový Zéland - Deník z vandru od protinožců - Deník z vandru od protinožců - Jiří Jůzl . Tento (ne)všední životní příběh se odehrál na jaře roku 2011 v překrásné přírodě národních parků Nového Zélandu a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY