Ďábelská zubařka

Ďábelská zubařka - David Walliams | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David Walliams
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábelská zubařka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ďábelská zubařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Walliams. Číst Ďábelská zubařka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nový příběh dnes již etablovaného autora dětských knih čtenáře opět dojme i pobaví. Ale pozor: Tentokrát se budete BÁT! Na město padá noc a v temnotě se začínají dít podivné, hrůzné věci. Malé děti večer před spaním uloží nic zlého netušíce pod polštář mléčný zub pro zoubkovou vílu, a ráno – ó hrůzo! – pod ním najdou mrtvého slimáka, živého pavouka nebo stovky lezoucích odporných švábů. Kdosi zlý a podlý se tomu ďábelsky chechtá. Ale KDO?


...ská zubařka 2014; Malý miliardář 2013; Kluk v sukních 2013; všech 19 knih autora ... Ďábelská zubařka (David Walliams) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Podobné knihy. Nejhorší děti na světě 2017; Nejhorší děti na světě 2 2018; Kniha Ďábelská zubařka je v Ďábelská zubařka. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Dcera dostala knihu k Vanocum od tety, kterou asi zaujala zajimava obalka a legracni nazev. ... Všechny informace o produktu Kniha Ďábelská zubařka - Walliams, David, porov ... Ďábelská zubařka - David Walliams - Megaknihy.cz ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Ďábelská zubařka - Walliams, David, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ďábelská zubařka - Walliams, David. Ďábelská zubařka. humorný i strašidelný příběh s fantastickými prvky určený starším dětem; Do města se přistěhuje nov...SOUVISEJÍCÍ KNIHY