Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk

Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk - Viktor Janouch | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Viktor Janouch
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk.pdf


Chcete si knihu přečíst?Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Viktor Janouch. Číst Internetový marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvyšte profit díky SEO, sociálním sítím, Skliku či Google Adwords Chcete přilákat nové kupující na e-shop či znát efektivitu svých marketingových akcí? Potřebujete rychle rozšířit povědomí o svých webových stránkách? Zkušený lektor a vyučující vám v tomto zbrusu novém, ze 70 % přepracovaném a rozšířeném vydání bestselleru vysvětlí všechny metodické i technické aspekty úspěšné propagace na Internetu a podělí se s vámi o řadu zkušeností z marketingové praxe. Naučíte se také své internetové aktivity měřit a vyhodnocovat. Autor se věnuje mimo jiné těmto tématům: - Reklama na Internetu - Marketingová komunikace - Podpora prodeje - Public Relations - Přímý marketing - Internetové komunikační prostředky - Vyhodnocování marketingové komunikace Kniha je vhodná nejenom pro všechny pracovníky marketingových a obchodních oddělení, tvůrce, správce a majitele webových stránek, ale také pro marketingové manažery, konzultanty a asistenty. O autorovi: Viktor Janouch je konzultantem a lektorem v oblasti marketingu, především marketingu na Internetu. Je autorem českého bestselleru Internetový marketing, jehož druhé vydání držíte v ruce. Kromě toho napsal řadu odborných článků a několik let vyučoval na Univerzitě Pardubice, kde také získal doktorát v oboru marketingová komunikace. Věnuje se rovněž řízení projektů a je specialistou na PPC v cizích jazycích.


...vý marketing: Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Autor: Janouch, Viktor Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025143117 ISBN: 978-80-251-4311-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 376 stran, česky Rozměry: 16,7 × 22,5 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Marketing, reklama, obchod | Knihy | kníhkupectvo ePlanet.sk ... . vydání) Kniha: Internetový marketing -- Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk - Viktor Janouch. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Internetový marketing Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Viktor Janouch. Zvyšte profit díky SEO, sociálním sítím, Skli ... Internetový marketing | Knihy.ABZ.cz ... . Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Internetový marketing Přilákejte návštěvníky a maximalizujte zisk Viktor Janouch. Zvyšte profit díky SEO, sociálním sítím, Skliku či Google Adwords. Chcete přilákat nové kupující na e-shop či zná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY