Manolito Brejloun

Manolito Brejloun - Elvira Lindo | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elvira Lindo
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manolito Brejloun.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manolito Brejloun ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elvira Lindo. Číst Manolito Brejloun Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hlavním hrdinou knihy je desetiletý chlapec Manolito Brejloun, který žije s rodiči, mladším bratrem a dědečkem v madridské čtvrti Carabanchel Alto. Díky svým svérázným komentářům a naivnímu pohledu na svět prožívá s kamarády nejedno vzrušující dobrodružství, byť část z nich se odehrává jen v jeho představách. Zábavné příběhy, pamětníkům připomínající nesmrtelné Mikulášovy patálie, si okamžitě podmanily celou Evropu. Zálibu v nich našli nejen malí čtenáři, ale i jejich rodiče. Také se staly inspirací pro několik televizních seriálů a jednu velmi zdařilou rodinnou komedii. Díky edici Omega se s rošťákem Manolitem může konečně seznámit i český čtenář.


...m hrdinou knihy je desetiletý chlapec Manolito Brejloun, který žije s rodiči, mladším bratrem a dědečkem v madridské čtvrti Carabanchel Alto ... Manolito Brejloun 5 - Manolito na cestách - Elvira Lindo ... ... . Díky svým svérázným komentářům a naivnímu pohledu na svět prožívá s kamarády nejedno vzrušující dobrodružství, byť část z nich se odehrává jen v jeho představách Manolito Brejloun, španělský hrdiny vytvořený spisovatelkou Elvirou Lindo, letos oslavil 20. narozeniny. Nyní přichází i do České republiky. Díky edici Omega se s rošťákem Manolitem ... Manolito Brejloun je humorné čtení pro dě ... Chudák Manolito - YouTube ... . narozeniny. Nyní přichází i do České republiky. Díky edici Omega se s rošťákem Manolitem ... Manolito Brejloun je humorné čtení pro děti a mládež, kteří s hlavním hrdinou prožijí nejedno zajímavé dobrodružství. Čtivost a rychlé tempo vyprávění je velkou výhodou, stejně jako charakter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY