Mezi čtyřma stehnama

Mezi čtyřma stehnama - Mária Ďuranová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mária Ďuranová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi čtyřma stehnama.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mezi čtyřma stehnama ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mária Ďuranová. Číst Mezi čtyřma stehnama Online je nyní tak snadné!

POPIS


Být dobrou manželkou nebo manželem, je skutečná věda. Každý z nás je jedinečná osobnost se specifickými vlastnostmi a představami, návyky, ale i zlozvyky. Ne vždy se daří plout manželským životem jako po klidné hladině moře. Často totiž přichází bouřky, které mohou vést ke ztroskotání. Přesto se většina z nás, jako lidé upřímně zamilovaní a oddaní, postaví před oltář s touhou a očekáváním, že právě ta naše láska a manželský vztah nám vydrží po celý život. Naše představy se ale s léty stále více liší a mnohým z nás sled životních událostí či osobnostní vývoj, kterým v životě prochází každá lidská bytost, zmaří pevné odhodlání, které jsme cítili ve svém „ano“.


...tyřma stehnama Prodej skončil Tento román vypráví o pohledu tří žen na vlastní manželský vztah, o tom, čím vším si dlouholeté přítelkyně ve svých životech prošly ... Produkty Keltner na jednom místě - Heureka.cz ... . „Ženě stačí znát dobře jednoho muže,aby je znala všechny. RECENZE: Mezi čtyřma stehnama nenajdete nic 23.4.2015 Tři ženy, tři manželství, tři poh ledy na život a mnohem více peripetií, než je vhodné vtěsnat do jedné knihy, tak by se dal stručně charakterizovat román slovenské spisovatelky Márie Ďuranové Mezi čtyřma ste(h)nama . Mezi čtyřma stehnama Autor: Ďuranová, Mária Nakladatel: Tomáš Keltner EAN: 9788087642245 ISBN: 97 ... Mezi čtyřma stehnama - Mária Ďuranová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Mezi čtyřma stehnama Autor: Ďuranová, Mária Nakladatel: Tomáš Keltner EAN: 9788087642245 ISBN: 97...SOUVISEJÍCÍ KNIHY