Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst

Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst - Petr Havlíček, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Havlíček,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Havlíček,. Číst Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst Online je nyní tak snadné!

POPIS


To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč bychom se ho neměli bát? Věděli jste, že i když si dáte jednou za čas smažený řízek, tak se vaše ručička nemusí pohnout směrem vzhůru? Společně s Petrem Havlíčkem jsme se tentokráte zamysleli nad tím, jak to udělat, aby pro vás jídlo bylo příjemnou záležitostí, abyste se ho nebáli a naopak si opravdu pochutnali. V naší knize najdete tipy jak si jídlo užít, jak si vybírat laskominy v obchodě, jak si užít atmosféru vaření a pak hlavně jak si opravdu pochutnat. Přejeme vám dobrou chuť.


...ídlo jako životní styl III. -- aneb naučte se správně jíst - Petr Havlíček; Petra Lamschová Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Vyhrajte kuchařku Jídlo jako životní styl III. od Petra ... ... . Jídlo jako životní styl III.: aneb naučte se správně jíst. ... Jídlo jako životní styl III. Autor: Havlíček, Petr a Lamschová, Petra Nakladatel: Mladá fronta EAN: 9788020434920 ISBN: 978-80-204-3492- Popis: 1× kniha, vázaná, 200 stran, česky Rozměry: 21,6 × 21,6 cm Jídlo jako životní styl III.. aneb naučte se správně jíst - Petr Havlíček, Petra Lamschová. To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přem ... Jídlo jako životní styl III. | Dumknihy.cz - knihy po ... ... .. aneb naučte se správně jíst - Petr Havlíček, Petra Lamschová. To už si nikdy opravdu nepochutnám? To je otázka všech, kteří chtějí zhubnout nebo přemýšlí o tom, že se začnou držet pravidel zdravého životního stylu. Jak to tedy s tím jídlem doopravdy je a proč by... Nakup...SOUVISEJÍCÍ KNIHY