Neodolatelný

Neodolatelný - J. R. Ward | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
J. R. Ward
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Neodolatelný.pdf


Chcete si knihu přečíst?Neodolatelný ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor J. R. Ward. Číst Neodolatelný Online je nyní tak snadné!

POPIS


Callie Burkeová žije od narození na okraji společnosti – jako nepřiznaná dcera bohatého muže. Celý život je na druhém místě; není tedy divu, že nechce opakovat matčinu chybu a věnovat srdce muži, který patří do úplně jiné ligy. Jenže pak se setká s Jackem Walkerem, potomkem jedné z nejstarších rodin Ameriky. Callie stojí na prahu kariéry restaurátorky obrazů a práce na novém plátně nevyčíslitelné ceny, které Jack právě koupil, je přesně to, co ve své profesi potřebuje. A Jack ji navíc nesmírně přitahuje, i když je to bohatý, významný a arogantní podnikatel – přesně ten typ muže, jemuž se vždycky usilovně vyhýbala. Jack Walker vždycky dostane to, co chce, a Callie chce od první chvíle, kdy ji spatřil. Jenomže není volný. Nedávno se zasnoubil, avšak po setkání s Callie pochopí, že volil špatně. Tuhle chybu je ochoten napravit, i když to znamená přerušit vztah se ženou, která patří do stejného světa jako on. Vášni se nedá vzdorovat, ovšem Callie se bojí, aby nenarazila – zmítá se mezi minulostí a nadějí do budoucnosti. Aby si její srdce získal, musí Jack dokázat, že láska pro něj znamená víc než peníze a že je pro něj Callie ta jediná.


...atelný. Ke slovu neodolatelný evidujeme 6 synonym ... Irresistible - definition of irresistible by The Free ... ... . Synonyma k neodolatelný: působivý, magický, rozkošný (dívka), půvabný Neodolatelný 2x15. H2O Stačí přidat vodu. Unsubscribe from H2O Stačí přidat vodu? Subscribed Unsubscribe. Want to watch this again later? Sign in to add this video to a playlist. Need to ... Neodolatelný book. Read 228 reviews from the world's largest community for readers. Restaurátorka Callie Burkeová dostane novou zak ... neodolatelný - slovník synonym ... . Restaurátorka Callie Burkeová dostane novou zakázku: bude restaurovat... Sophie Hartley (Susan Sarandon) je přesvědčena, že ji někdo sleduje. Největší podezření má na manželovu (Sam Neill) spolupracovnici, krásnou Maru (Emily Blunt). Čím déle to trvá,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY