Krev a stříbro

Krev a stříbro - Sabine Ebertová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Ebertová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Krev a stříbro.pdf


Chcete si knihu přečíst?Krev a stříbro ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Ebertová. Číst Krev a stříbro Online je nyní tak snadné!

POPIS


V románu Krev a stříbro osudy Freibergu a potomků porodní báby Marty pokračují… Německo 1296 Král Adolf Nasavský táhne s ohromným vojskem proti Freibergu, aby srazil bohaté stříbrné město na kolena. Mezi měšťany vzplane prudká hádka: Můžou se postavit na odpor svému králi? K Freiberčanům, kteří obležené město hrdinně brání, patří i Anna z rodu porodní báby Marty a kejklířka Sibyla. S hrůzou prožívají krvavé dobytí města, k němuž dopomohla zrada!


...ev a stříbro jsem už měla delší dobu v knihovně, ale nějak jsem se nemohla rozhoupat opět se vrhnou do víru dění ... Krev a stříbro | KNIHCENTRUM.cz ... . Nedávno jsem si v obchodě všimla nové knihy od autorky - Meč a koruna. S obrovskou chutí jsem ji přečetla a čekání jsem si zkrátila opět Porodní bábou( 2díly), prvním dílem Přemyslovské ... V románu Krev a stříbro osudy Freibergu a potomků porodní báby Marty pokračují… Německo 1296 Král Adolf Nasavský táhne s ohromným vojskem proti Freibergu, aby srazil bohaté stříbrné město na kolena. V románu Krev a stříbro osudy Freibergu a potomků porodní báby Marty pokračují…Německo 1296 Král Adolf Nasavsk ... Krev a stříbro - Sabine Ebertová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . V románu Krev a stříbro osudy Freibergu a potomků porodní báby Marty pokračují…Německo 1296 Král Adolf Nasavský táhne s ohromným vojskem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY