Život za životem

Život za životem - Kate Atkinsonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Atkinsonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Život za životem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Život za životem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Atkinsonová. Číst Život za životem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Angličanka Ursula Toddová zemře těsně po narození jedné únorové noci roku 1910. V následující kapitole se téže únorové noci narodí znovu, přičemž tentokrát přežije, aby podstoupila celou řadu tragických, mnohdy heroických konců. Tak jako na divadle padá opona, v Ursulině příběhu „padá tma“, tedy smrt. Ta ovšem neznamená temný konec, ale je příslibem dalších,neomezených variant a pokračování. Není divu, že Ursula mívá silné pocity déja vu; je totiž obdařena možností prožívat tytéž chvíle a stavy znovu a znovu a snažit se zabránit osobním i dějinným katastrofám. Netrpělivě očekávaný román, jenž se stále drží na předních místech mezinárodních žebříčků a s přehledem poráží knihy J. K. Rowlingové i Padesát odstínů šedi.


...on, Kate: Život za životem Princip románu ceněné britské prozaičky je postaven na různých variantách několika životních etap dívky ze spořádané středostavovské rodiny ... Raymond Moody | Život po životě ... . Autorka ji několikrát nechá zemřít, aby si pak život mohla zopakovat jinak, převážně o něco lépe. Kniha Život za životem Přidat komentář. Katka2382. 1 01. května. Mě se to mooc líbilo,knížka se mi dobře četla.Netradiční vypravění mi vůbec nevadilo,spíše naopak posunulo čtenářský zážitek zase trochu jinam. ... Život za životem - audiokniha obsahuje příběh, ve kterém hlavn ... Život za životem - Kate Atkinsonová | Audiokniha MP3 na ... ... .Netradiční vypravění mi vůbec nevadilo,spíše naopak posunulo čtenářský zážitek zase trochu jinam. ... Život za životem - audiokniha obsahuje příběh, ve kterém hlavní hrdinka prožívá alternativní verze událostí svého života v meziválečném Londýně. Autorka Kate Atkinsonová. Čte Tereza Bebarová. Režie a zvuk Miloš Vrána. Kdybyste mohli jednu, jedinou věc ve své mi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY