Luisa a Lotka

Luisa a Lotka - Erich Kästner | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Kästner
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Luisa a Lotka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Luisa a Lotka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Kästner. Číst Luisa a Lotka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veselý, nevšední příběh dvou devítiletých děvčat, která se náhodně poznají o prázdninách na táboře. Zjistí, že jsou vlastně sestry-dvojčata, která žila po rozvodu rodičů odděleně v jiných městech. Zprvu jsou na sebe naštvané a uražené, ale brzy se skamarádí a spiklenecky se dohodnou na tajné záměně, a tím způsobí nejednu spletitou i humornou situaci. „Copánky a kudrny“ se prostě rozhodly vzít osud do svých rukou!


...Lotka (Das doppelte Lotchen) je povídka pro děti, kterou roku 1949 napsal německý spisovatel Erich Kästner a ilustroval Walter Trier ... Luisa a Lotka | Srdcem pro kočky, z.s. ... .. Obsah povídky. Luise a Lotce je devět let, jsou stejně velké. Lotka nosí zapletené copánky a je velice hodná. Luisa má rozházené kudrlinky. Luisa a Lotka book. Read 272 reviews from the world's largest community for readers. Veselý, nevšední příběh dvou devítiletých dívek Luisy a Lotky, které... Luisa a Lotka jsou dvojčata, která žila po rozvodu rodičů odděleně, a teď se rozhodly vzít osud do svých rukou. Každá ted ... Erich Kästner - Luisa a Lotka (3) | Čtenářský deník ... ... ... Luisa a Lotka jsou dvojčata, která žila po rozvodu rodičů odděleně, a teď se rozhodly vzít osud do svých rukou. Každá tedy odjíždí k druhému rodiči s nadějí na jejich smí ření, a z toho vzejdou humorné a spletité situace. Luisa a Lotka jsou sice stejná děvčata, ale přece jen tak jiná. Luisa a Lotka, desítileté dívenky, jež se náhodou sešly v prázdninovém domově, z...SOUVISEJÍCÍ KNIHY