Praktická psychologie pro manažery a personalisty

Praktická psychologie pro manažery a personalisty - Ladislav Koubek | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Koubek
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktická psychologie pro manažery a personalisty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Praktická psychologie pro manažery a personalisty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Koubek. Číst Praktická psychologie pro manažery a personalisty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejste si jisti, zda jsou psychotesty, které vaše firma používá, dostatečně vypovídající? Lámete si hlavu s tím, jak efektivně rozvíjet lidi ve firmě a jak se vyhnout zbytečným chybám? Nebo jste se dostali do delikátní situace, kdy je na pracovišti nutno řešit komplikovaný mezilidský problém? Pak čtěte dál. Tato kniha čtenářům přináší zkušenosti psychologa, který se těmito otázkami léta zabývá. Psychologie pro manažery a personalisty je praktickým průvodcem pro všechny, kdo chtějí využít nejmodernější psychologické metody ve firemní praxi. Autor předkládá svoje bohaté zkušenosti s náborem, hodnocením či rozvojem zaměstnanců. Popisuje nové trendy a předvídá budoucí směřování oboru. Zároveň upozorňuje na časté chyby, kterých se manažeři a personalisté při práci s lidmi mohou dopouštět. Konkrétní metody popisuje tak, aby si je čtenář uměl promítnout přímo do své vlastní práce. Proto nechybí řada praktických příkladů a cvičení. Pokud o ně obohatíte svoji práci ve firmách, pak kniha naplnila svůj smysl.


...ogie pro manažery a personalisty je praktickým průvodcem pro všechny, kdo chtějí využít nejmodernější psychologické metody ve firemní praxi ... Praktická psychologie pro manažery a personalisty | Knihy ... ... . Autor předkládá svoje bohaté zkušenosti s náborem, hodnocením či rozvojem zaměstnanců. Psychologie pro manažery a personalisty je praktickým průvodcem pro všechny, kdo chtějí využít nejmodernější psychologické metody ve firemní praxi. Autor předkládá svoje bohaté zkušenosti s náborem, hodnocením či rozvojem zaměstnanců. Praktická psychologie pro manažery a personalisty A ... Psychologie práce pro manažery a personalisty - Arnold J ... ... . Autor předkládá svoje bohaté zkušenosti s náborem, hodnocením či rozvojem zaměstnanců. Praktická psychologie pro manažery a personalisty Autor: Koubek, Ladislav Nakladatel: Motiv Press EAN: 9788087981122 ISBN:...SOUVISEJÍCÍ KNIHY