Deníček moderního fotra: aneb Proč by muži neměli mít děti

Deníček moderního fotra: aneb Proč by muži neměli mít děti - Dominik Landsman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Landsman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Deníček moderního fotra: aneb Proč by muži neměli mít děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deníček moderního fotra: aneb Proč by muži neměli mít děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Landsman. Číst Deníček moderního fotra: aneb Proč by muži neměli mít děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak to může vypadat, když se muž ocitne na mateřské dovolené? Deníček moderního fotra vznikl na základě úspěšného blogu, který Dominik Landsman založil s příchodem prvního dítěte. Věren názvu popisuje zážitky, situace a strasti obyčejného „chlápka“ odvedle, kterému se narodil první syn. Zprvu nezúčastněný fotr, který miminko zažívá trochu zdálky, se brzy stává „otcem na mateřské dovolené“ a s tím také začíná boj o přežití obou a zachování rodinného blaha. Nutno říct, že synek Čeněk je dítě velmi aktivní a také destruktivní. Každý Čeňkův pokrok většinou odnese vyčerpaný tatínek jizvami na duši i na těle, ale hlavní je, že dítě prospívá, ať už to stojí, co to stojí. V sympaticky drsňácké a humorné výpovědi moderního fotra se autor nebojí svěřit se s lecjakými trably a přináší výjimečný pohled současného muže na situace, které obvykle zažívají spíše ženy.


...ek moderního páru aneb ženy jsou z Venuše a muži jsou debil 2016; Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti 2014; Továrna na debilno 2017; Lapuťák a kapitán Adorabl 2017; Deníček moderního fotra 2 2015; všech 11 knih autora ... Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti ... ... . Podobné knihy. Prevítem snadno a rychle 2006; Putování mořského koně 2007 Kniha: Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti - Dominik Landsman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti ... Nakupte společně - Deníček mod ... Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti ... Nakupte společně - Deníček moderního fotra aneb Proč by muži neměli mít děti. Kniha Deníček moderního fotra aneb Proč by muži n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY