Současné umění očima Martina Fryče

Současné umění očima Martina Fryče - Martin Fryč, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Martin Fryč,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Současné umění očima Martina Fryče.pdf


Chcete si knihu přečíst?Současné umění očima Martina Fryče ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Fryč,. Číst Současné umění očima Martina Fryče Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha představuje na 95 předních současných českých a slovenských umělců. Výtvarníky, konceptualisty a sochaře. Karel Balcar, Aleš Hnízdil, Michal Cihlář, Jiří David, Roman Franta, Jan Gemrot, Petr Písařík, Karel Jerie, Jan Mikulka, Richard Štipl a mnoho dalších. TvůrcepublikaceMartin Fryč , znalec umění a fotograf vernisáží, který se pohybuje „na trase“; je vybíral podle toho, jak je poznával během výstav především v pražských galeriích. Každému z tvůrců je věnována dvoustrana, sami se v ní představují textem i dokumentací své tvorby. Podrobnější popis vzniku a smyslu knihy najdete v předmluvě, kterou vytvořil Martin Fryč, je doplněna o jeho fotky z vernisáží výstav a dalších akcí. Její součástí je i rozhovor, který vedl pro kulturní webový portál nekultura.cz. Obal je dílem jedné z prezentovaných umělkyň – Jitky Kopejtkové.


...né umění očima Martina Fryče Autor: Fryč, Martin, Herel, Pavel a Herel, Peter Nakladatel: HereLove EAN: 9788090577664 ISBN: 978-80-905776-6-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 208 stran, česky Rozměry: 21 × 27 cm Rok vydání: 2014 (1 ... Martin Fryč | Vernisáž Vladimír Kiseljov - Bacchus and Co. ... . vydání) Současné umění očima Martina Fryče. ... Tvůrce publikace Martin Fryč , znalec umění a fotograf vernisáží, který se pohybuje „na trase"; je vybíral podle toho, jak je poznával během výstav především v pražských galeriích. Každému z tvůrců je věnována dvoustrana, sam.. Martina Chmel Photography. 437 likes. Analogie - živý a neživý objekt ,, Akty - šerosvit ,, Portrétní fotografie - vintage , šerosvit ,náhody ,, Praha Praha Současné umění ... Současné umění očima Martina Fryče - Informace | Facebook ... . Každému z tvůrců je věnována dvoustrana, sam.. Martina Chmel Photography. 437 likes. Analogie - živý a neživý objekt ,, Akty - šerosvit ,, Portrétní fotografie - vintage , šerosvit ,náhody ,, Praha Praha Současné umění ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY