Televizní střepiny v sametu – Televizné črepiny v zamate

Televizní střepiny v sametu – Televizné črepiny v zamate - Miroslav Fořt, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Fořt,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Televizní střepiny v sametu – Televizné črepiny v zamate.pdf


Chcete si knihu přečíst?Televizní střepiny v sametu – Televizné črepiny v zamate ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Fořt,. Číst Televizní střepiny v sametu – Televizné črepiny v zamate Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha prináša úplne nový, dosiaľ nepublikovaný, pohľad na mechanizmus televíznehospravodajstvav socialistickom Československu v 70-tych a 80-tych rokoch. Rozprávanie a spomienky moderátorov Televíznych novín a Aktualít : autorov Štefana Nižňanského i Miroslava Fořta,ako priamych protagonistov,otvárajú tiež pohľad do zákulisia redakcií a vysielacích pracovísk počas prevratných udalostív Novembri ´89. No tiež na poprevratový vývoj v politike aj v médiách. Faktografiu udalostí dopĺňajú autentické dobové fotografie ivyše dvadsať pôvodných rozhovorov so známymitváramiz obrazovky a najvplyvnejšími ľuďmiČeskoslovenskej televízie. Televizní střepiny v sametu (Televizné črepiny v zamate), autorů Miroslava Fořta a Štefana Nižňanského, dlouholetých pracovníků Československé televize. Je psána česky a slovensky.


...ní střepiny v sametu (Televizné črepiny v zamate), autorů Miroslava Fořta a Štefana Nižňanského, dlouholetých pracovníků Československé televize ... Temný príbeh - alebo temné čerstvé dejiny? | noveslovo.sk ... . Je psána česky a slovensky. ... Recenze produktu Televizní střepiny v sametu. Televizné črepiny v zamate. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Televizní střepiny v sametu (Televizné črepiny v zamate), autorů Miroslava Fořta a Štefana Nižňanského, dlouholetých pracovníků Československé televize. Je psána česky a slovensky. Je psána česky a slovensky. Televizní střepiny v sametu (Televizné črepiny v zamate), autorů Miroslava Fořta a Štefana ... Televizní střepiny v sametu / Televízne črepiny v zamate ... . Je psána česky a slovensky. Je psána česky a slovensky. Televizní střepiny v sametu (Televizné črepiny v zamate), autorů Miroslava Fořta a Štefana Nižňanského, dlouholetých pracovníků Československé televize. Je psána česky a slovensky. Předmětná...SOUVISEJÍCÍ KNIHY