V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy

V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy - Milena Buřilová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Milena Buřilová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milena Buřilová. Číst V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy kocourka Filípka a jeho přátel vyšly poprvé v roce 1994 a jejich autorka Milena Buřilová v nich dokázala vystihnout radosti i starosti, kterými žije každý školák. Kocour Filípek chodí do školy, kde někdy vyrušuje, propadá z chytání ptáčků. Také se rád vytahuje a má spoustu nápadů. Přesto umí být tak dobrý kamarád, že s ním kocourci Zrzek, Ťapka, Mourek, Vichřík, Jiskra, Saze, Mlíčko, i třeba kočička Lízinka rádi kamarádí a dohromady jsou výborná parta. Všechno je prima, dokud se v jejich vesnici Tichošlápky neobjeví vzácný bílý angorský kocour jménem Zizi. Umíte si jistě představit, co se bude dít. Ale pozor! Kdo bude pozorně poslouchat, určitě zjistí, že všechno není pouze černé jako kocour Saze nebo jen bílé jako angorský fešák Zizi. A také to, že abychom byli doma spokojení, musíme občas vyrazit do světa na zkušenou! 12 kapitol z knížky „V Tichošlápkách je pořád veselo“ vám čte Ivana Horáková.


...tul V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy (Milena Buřilová) s 13 % slevou za 85 Kč v ověřeném obchodě ... Kniha Médium papír - Trh knih - můj antikvariát online ... . Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů. V Tichošlápkách je pořád veselo - Kocouří příběhy ... Doručení v úterý 05.05.2020 nebo k odběru na pobočce již od 04.05.2020. Koupit. Anotace. Autorkou textu je brněnská advokátka a spisovatelka JUDr. ... že je důležité, aby příběhy mě ... Kartuziánské nakladatelství - Wikipedie ... .05.2020. Koupit. Anotace. Autorkou textu je brněnská advokátka a spisovatelka JUDr. ... že je důležité, aby příběhy měly pravdivý základ. Dětí je třeba si vážit, vnímat je jako rovnocenné ... V Tichošlápkách je pořád veselo(Buřilová Milena, Delevová Inka) - Kniha vypráví příběhy kocourka Filípka od jeho nástupu do kočičí školy až po seznámení s domácím kocourem Zizim, s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY