Modelingová fotografie – mistrovství

Modelingová fotografie – mistrovství - Frank Doorhof | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frank Doorhof
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modelingová fotografie – mistrovství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modelingová fotografie – mistrovství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Doorhof. Číst Modelingová fotografie – mistrovství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vůbec poprvé se světově známý módní fotograf a instruktor kreativního svícení Frank Doorhof rozhodl vzít čtenáře za oponu a odhalit všechny kroky jeho kreativního pracovního postupu při focení modelingových fotografií. Ten jej proslavil po celém světě a u fotografů je pro svou praktičnost, finanční nenáročnost a věcnost velmi oblíbený. Frank Doorhof v této knize začíná tam, kde se rodí každé úspěšné focení: u výběru modelky. Naučíte se, jak najít ty správné lokace, poradit si s pozadím v ateliéru (tipy na skvělá pozadí doslova za pár kaček vám zaručeně vyrazí dech) a pracovat samostatně nebo v týmu se stylisty, maskéry a kadeřníky tak, abyste z každého focení získali kvalitní fotografie, kterých si publikum všimne. Kromě toho se dozvíte úplně všechno o Frankových nastaveních světel, která jsou do detailu popsaná a rozkreslená v přehledných diagramech. U většiny fotografií budete šokovaní tím, jak jednoduše jich lze dosáhnout, aniž byste potřebovali hromady drahého vybavení. Kniha se navíc zabývá důležitými drobnostmi, které ostatní opomíjejí, včetně kalibrace monitoru a použití barevných terčů pro správné nastavení barev. Dozvíte se také, proč je expozimetr nezbytný k tomu, abyste pokaždé získali přesné a reprodukovatelné světlo. A na konec vás čeká pouť po nejoblíbenějších retušovacích technikách, které Frank představuje ve srozumitelných krokových postupech tak, abyste je mohli ihned použít i na svých vlastních fotografiích. Tato kniha je prostě nezbytnou studnicí vědomostí pro každého, kdo to s modelingovou fotografií myslí vážně. Frank Doorhof je nizozemský fotograf, který je známý svojí módní a glamour fotografií, a uznávaný expert přes kalibraci. Aktivně pracuje na komerčních zakázkách převážně pro hudebníky a luxusní módní společnosti, ale zbývá mu čas i na vlastní projekty. Ve svém ateliéru v Amsterdamu pořádá Frank workshopy a semináře a také přednáší na doprovodných akcích v rámci výstav Photoshop World a Photokina. Navíc se stal prvním evropským instruktorem online kurzů na výukových stránkách Scotta Kelbyho.


...Modelingová fotografie mistrovství - Doorhof Frank doslova za pár kaček vám zaručeně vyrazí dech) a pracovat samostatně nebo v týmu se stylisty, maskéry a kadeřníky tak, abyste z každého focení získali kvalitní fotografie, kterých si publikum všimne ... Digitální fotografie | Albatrosmedia.cz ... .Kromě toho se dozvíte úplně všechno o Frankových nastaveních světel, která jsou do detailu popsaná a ... V publikaci Modelingová fotografie - mistrovství bere světově známý módní fotograf a instruktor kreativního svícení Frank Doorhof čtenáře za oponu a odhaluje všechny kroky jeho kreativního pracovního postupu při focení modelingových fotografií. Ten jej proslavil po celém světě a u fotografů je pro svou praktičnost, finanční nenáročnost a věcnost velmi oblíbený. Modelingová fotografie - mistrovství | Frank Doorho ... Kniha: Modelingová fotografie - mistrovství | Knihy.ABZ.cz ... . Ten jej proslavil po celém světě a u fotografů je pro svou praktičnost, finanční nenáročnost a věcnost velmi oblíbený. Modelingová fotografie - mistrovství | Frank Doorho...SOUVISEJÍCÍ KNIHY