Příběhy opředený život A. J. Fikryho

Příběhy opředený život A. J. Fikryho - Gabrielle Zevinová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Gabrielle Zevinová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy opředený život A. J. Fikryho.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy opředený život A. J. Fikryho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gabrielle Zevinová. Číst Příběhy opředený život A. J. Fikryho Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na odlehlém ostrově Alice ve státě Massachusetts mají sice knihkupectví přímo na hlavní třídě, ale společenský ani kulturní život se tu kolem něj rozhodně netočí. Jeho majitel A. J. Fikry by se sám ochotně označil za mrzouta a snoba a od doby, kdy při autonehodě přišel o manželku, tráví většinu večerů nad rozmrazenými hotovkami a lahví vína. Další rána osudu přijde, když ho neznámý zloděj připraví o jediný cennější majetek, vzácný výtisk Poeových raných básní. Nečekaně je to však právě krádež, co dá Fikrymu první impuls, aby se pomalu odrazil ode dna – a když pak jednoho dne najde mezi regály mimořádně výřečnou, nevšedně bystrou a zcela bezprizorní dvouletou holčičku, jeho život se definitivně obrátí naruby. Gabrielle Zevinová (*1977) vystudovala na Harvardově univerzitě anglickou a americkou literaturu a žije v New Yorku. Příběhy opředený život A. J. Fikryho je zatím jejím posledním románem; vzhledem k tomu, že se jeho titulní hrdina netají odporem k debutům, literatuře pro mládež a příběhům vyprávěným ze záhrobí, autorčinu první knihu Někde jinde (Mladá fronta, 2009) byste v jeho knihkupectví patrně hledali marně, můžeme ovšem přispěchat s ujištěním, že kritika i čtenáři Gabrielle Zevinovou už od samého počátku přijímají velice příznivě.


...hy opředený život A. J. Fikryho book ... Gabrielle Zevinová — Nakladatelství Argo ... . Read 26,596 reviews from the world's largest community for readers. Na odlehlém ostrově Alice ve státě Massach... Příběhy opředený život A. J. Fikryho je zatím jejím posledním románem; vzhledem k tomu, že se jeho titulní hrdina netají odporem k debutům, literatuře pro mládež a příběhům vyprávěným ze záhrobí, autorčinu první knihu Někde jinde (Mladá fronta, 2009) byste v jeho knihkupectví patrně hledali marně, můžeme ... Příběhy opředený život A. J. F ... Dva dojímavé príbehy - Medzi knihami - čerstvé informácie ... ... ... Příběhy opředený život A. J. Fikryho Gabrielle Zevinová Nakladatel: Argo 2015 Kupte knihu Příběhy opředený život A. J. Fikryho (Gabrielle Zevinová) s 16 % slevou za 250 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtená...SOUVISEJÍCÍ KNIHY