Matematika v ekonomii a ekonomice

Matematika v ekonomii a ekonomice - Luboš Bauer, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Bauer,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika v ekonomii a ekonomice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matematika v ekonomii a ekonomice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Bauer,. Číst Matematika v ekonomii a ekonomice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Moderní učebnice inspirovaná prestižními publikacemi anglosaských univerzit je určena zejména studentům vysokých škol ekonomického zaměření. Publikace pokrývá problematiku, která je obsahem výuky matematiky na českých VŠ, oproti jiným učebnicím však klade důraz na případové studie z ekonomické praxe. Aplikace osvojených matematických dovedností na úlohy z mikroekonomie a makroekonomie, managementu a financí tvoří asi třetinu knihy, takže učebnice může sloužit i jako pomůcka při studiu kurzů ekonomických předmětů vyžadujících matematický aparát. Díky kapitolám, které opakují a rozšiřují znalosti středoškolské matematiky, najde knížka využití i třeba v maturitních seminářích. Cílem je pochopení klíčových nástrojů, součástí je proto i návod na řešení složitějších problémů pomocí tabulkového kalkulátoru (Excel). K procvičení učiva slouží řešené příklady i samostatná cvičení s výsledky a čtenáři určitě ocení i glosář použitých termínů včetně jejich anglických ekvivalentů.


...ika v ekonomii a ekonomice Moderní učebnice inspirovaná prestižními publikacemi anglosaských univerzit pokrývá problematiku, jež je obsahem výuky matematiky na českých VŠ, klade důraz na ... Ekonomické školy, matematika. - Vejška.cz ... ... 16 Matematika v ekonomii a ekonomice. Ing. V ́ıt Mikul ́ık. Je absolventem Fakulty stavební Vysokého uˇcení technického v Brnˇe, oboru Konstrukce a do. pravní stavby. Matematice se vˇenoval již jako student v matematické tˇrídˇe i jako úˇcastník. olympiád. Svou odbornou pracovní a vˇedecko-výzkumnou ˇcinnost zamˇeˇril ... Matematika v ekonomii úterý 29. května 2012. Makroekonomická rovnováha ve třísektorové ekonomice Zadání ... Matematika v ekonomii a ekonomice | Knihy Grada ... . olympiád. Svou odbornou pracovní a vˇedecko-výzkumnou ˇcinnost zamˇeˇril ... Matematika v ekonomii úterý 29. května 2012. Makroekonomická rovnováha ve třísektorové ekonomice Zadání úkolu: O dvoďte multiplikační efekt ve tří sektorové ekonomice. Teorie: Třísektorová ekonomika je dvousektorový model rozšířený o vládní výdaje....SOUVISEJÍCÍ KNIHY