Gerontologie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd

Gerontologie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd - Hana Štěpánková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Hana Štěpánková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Gerontologie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd.pdf


Chcete si knihu přečíst?Gerontologie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Štěpánková,. Číst Gerontologie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie předkládá komplexní obraz současné gerontologie. Obsahem publikace jsou ukázky vybraných gerontologických přístupů a otázek aktuálních v České republice. Mnohé kapitoly jsou podloženy vlastním bádáním autorů, kniha tak přenáší poznatky získané výzkumem do praxe a teorie oboru bez velké prodlevy. Autoři nově reflektují tradiční témata a doplňují je o nové oblasti zájmu, jako je například environmentální gerontologie, kineziologie, výpočetní technika, uzpůsobení moderních technologií potřebám seniorů, neuropsychologická diagnostika. Publikace umožňuje vzájemnou komunikaci mezi jednotlivými disciplínami oboru, poskytuje prostor pro osvětlení specifického pohledu jednotlivých subdisciplín na společné téma a zprostředkovává vysvětlení komplexních fenoménů vázaných na stárnutí člověka v současné společnosti. Kniha přivádí studenta i zájemce z řad odborné veřejnosti k různým podoborům gerontologie a pomáhá získat přehled o jejich dynamickém rozvoji v oblasti výzkumu i praxe.


...logie: současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd Hana Štěpánková, Cyril Höschl, Lucie Vidovićová, kol ... E-psychologie ... . Get this from a library! Gerontologie : Současné otázky z pohledu biomedicíny a společenských věd. [Hana Štěpánková; Cyril Höschl; Lucie Vidovićová; Eva Dragomirecká; Ludmila Muchová; Jana Jindrová; Jan Serých] -- Monografie predkládá komplexní obraz soucasné gerontologie. Obsahem publikace jsou ukázky vybraných gerontologických prístupu a otázek aktuálních v ... Mezigenerační vztahy a progr ... Gerontologie - Hana Štěpánková, Cyril Höschl, Lucie ... ... . Obsahem publikace jsou ukázky vybraných gerontologických prístupu a otázek aktuálních v ... Mezigenerační vztahy a programy pro jejich kultivaci: přínosy a rizika (Intergenerational relationships and programmes for their cultivation: benefits and risks). In Štěpánková, H., Höschl, C., Vidovićová, L. a kol.. Gero...SOUVISEJÍCÍ KNIHY