Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme

Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme - Zdenka Blechová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdenka Blechová
DIMENZE
7,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdenka Blechová. Číst Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme Online je nyní tak snadné!

POPIS


III. upravené vydání. Kniha Zdenky Blechové "Jak pozorumět sobě a dětem” zaznamenala velký ohlas, a proto vychází již ve třetím vydání. Kniha s humorem, tak i s moudrostí ženám vysvětluje, jaký přístup zvolit k sobě a k dětem. Jak říká sama autorka: „Udělala jsem ve výchově mnoho chyb, které jsem musela v dospělosti řešit ve vztahu s dcerou. Ale díky uvědomění svých chyb jsem došla k poznání, že moje dcera mě učí a ne já ji.” Děti nyní učí starší generaci "se mít rád” a starší generace tím, že se začne mít ráda, učí děti odpovědnosti.


...Jak lépe porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme" obsahuje Všetky informácie o produkte Kniha Jak porozumět sobě a dětem - Zdenka Blechová CZ, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Jak porozumět sobě a dětem - Zdenka Blechová CZ ... Rodiče a děti aneb jak si porozumět navzájem Blechová Zděnka ... . III. upravené vydání. Jak porozumět sobě a dětem: aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme Zdenka Blechová Nakladatel: Nakladatelství Zdenky Blechové 2015 Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme kniha od: Zdenka Blechov ... Kniha Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme Přidat komentář. kakaba4818. 22.09.2019. Kniha je napsána velice čtivým stylem. ... Ohlasy a reakce na knihu ZDE. Kniha "Jak lépe porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme ... Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit ... ... ... Kniha Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme Přidat komentář. kakaba4818. 22.09.2019. Kniha je napsána velice čtivým stylem. ... Ohlasy a reakce na knihu ZDE. Kniha "Jak lépe porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY