Maminko, důvěřuj si!

Maminko, důvěřuj si! - Jitka Nesnídalová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jitka Nesnídalová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminko, důvěřuj si!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maminko, důvěřuj si! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Nesnídalová. Číst Maminko, důvěřuj si! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pozitivní přístup je klíčovým faktorem pro spokojený život ve všech oblastech života, ať už ve vztazích, financích, zdraví, nebo výchově. To se sice lehce řekne, jak ale tento pozitivní přístup uvést do praxe? Věta „život je prostě báječný“ v momentě, kdy se nám věci vůbec nedaří, je pro nás naprosto neuvěřitelná. Ale možná je pro nás daleko uvěřitelnější věta typu: „I když se mi nedaří právě teď nejlépe, věřím, že je to přechodné období.“ Proč tedy nejít na naše podvědomí tak trochu od lesa? Například když na sobě nedokážeme nic ocenit, tak nám určitě moc neposlouží vysoce pozitivní věta typu „jsem skvělá“, ale dobrý pocit nám přinese větička „chci se mít ráda“. Vše je o postupných krůčcích, vše je o našem zaměřování pozornosti na cokoliv, co nám dává lepší pocit a čemu věříme. Čemu nevěříme, to nám je k ničemu. Co myslíte? Proto vám spolu s autorkou přejeme, aby vám tato knížka co nejlépe posloužila na cestě za vaším dobrým pocitem. Jste báječná maminka a je na čase si to uvědomit! Tančete s rytmem své duše!


...KO, DŮVĚŘUJ SI! Úvod Psychické rozpoložení těhotné ženy Když duše maminky chřadne Když duše maminky kvete Síla rozhodnutí Humor jako velký pomocník Ach, ta hluboká přesvědčení! Zbavte se rodičovských vzorců, které limitují váš život! Nová přesvědčení - sem s nimi! Zodpovědnost za druhé Kniha: Maminko, důvěřuj si! (Jitka Nesnídalová) ... Jitka Nesnídalová | Knihy Dobrovský ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Maminko, důvěřuj si! Nesnídalová, Jitka Cena: 169 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... MAMINKO, DŮVĚŘUJ SI! 11. 1. Maminko, důvěřuj si! Úvod Rozhodla jsem se napsat tuto knížku z jednoho v ... Maminko, důvěřuj si! | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . přidat komentář nebo recenzi Oddělení knihkupectví ... MAMINKO, DŮVĚŘUJ SI! 11. 1. Maminko, důvěřuj si! Úvod Rozhodla jsem se napsat tuto knížku z jednoho v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY