Slabikář štěstí 2: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna

Slabikář štěstí 2: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna - Pavel „Hirax“ Baričák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel „Hirax“ Baričák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Slabikář štěstí 2: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna.pdf


Chcete si knihu přečíst?Slabikář štěstí 2: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel „Hirax“ Baričák. Číst Slabikář štěstí 2: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna Online je nyní tak snadné!

POPIS


Proč si člověk přitahuje "zlého" partnera? Proč se nám neplní to, po čem toužíme? Jak urychlit záměr? Co je důvodem přehnaného omlouvání a sebeobviňování? Jak řešit tlak pomluv a závisti? Jaký je skutečný původ nemoci? Čím víc druhým pomáháte, tím víc vám škodí?Druhý díl Hiraxova Slabikáře štěstí vám odpoví nejen na tyto otázky, ale vysvětlí i model a vznik "oběti", tichého a agresivního energetického upíra, zrod opičí lásky, důvody nízkého sebevědomí a příčiny zrodu ze strachů v člověku. Kniha chce pozitivně motivovat k vykročení na cestu sebeproměny a rozpuštění duševních bolestí. Autor klade důraz na sebepozorování jako způsob poznání sebe sama a čištění se, vnímání souvislostí u věcí, které se nám neustále opakují, počátek vnitřního dialogu, zbavení se zlozvyků a programů, které berou energii a škodí. Zdůrazňuje důležitost vděčnosti, pokory, obětavosti, osobní disciplíny, sebeodpuštění, zastavení přehnaného omlouvání a sebeobviňování. Napovídá čtenáři cestu sebeproměny přes sebepoznání a objevení souvislostí.


...Slabikář štěstí (Cz) - Pavel "HIrax" Baričák - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna Slabikář štěstí (Cz) - Pavel "HIrax" Baričák Good Morning Music VR 360° Positive Vibrations - 528Hz The Deepest Healing - Boost Your Vibration ... Slabikář štěstí: Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna ... ... ... Načtené knihy pozitívního myšlení Slabikář štěstí od Pavla Hiraxa Baričáka - Sebepoznání, souvislosti, sebeproměna Slabikář štěstí (Cz) - Pavel "HIrax" Baričák MUDr. Soňa Peková, PhD. - nový rozhovor o koronaviru (komplet verze) - Duration: 19:55. Kapitola je z audioknihy Šlabikář štěstí 2. - Sebespoznání, souvislosti, sebeproměna Aut ... Slabikař štěstí 2. (CZ) - 00. kapitola - Než otevřete ... ... . Soňa Peková, PhD. - nový rozhovor o koronaviru (komplet verze) - Duration: 19:55. Kapitola je z audioknihy Šlabikář štěstí 2. - Sebespoznání, souvislosti, sebeproměna Aut...SOUVISEJÍCÍ KNIHY