Tanečník: Za hranicí 3

Tanečník: Za hranicí 3 - Jack Campbell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jack Campbell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tanečník: Za hranicí 3.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tanečník: Za hranicí 3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Campbell. Číst Tanečník: Za hranicí 3 Online je nyní tak snadné!

POPIS


První flotila Aliance admirála Gearyho přežila cestu do neznámé části galaxie a objevila při tom dvě nové mimozemské rasy – nové nepřátele, ale také možné spojence. Geary před návratem domů musí ochránit sluneční soustavu Midway, jejíž obyvatelé povstali proti vládě rozpadajících se Syndikovaných světů. A aby to neměl tak jednoduché, musí přitom dávat pozor i na představitele rasy Tanečníků na diplomatické misi a kořist z předchozích bojů, gigantickou bitevní loď Neporazitelný, která je dost možná to nejcennější, co kdy lidé dokázali získat. Aliance sice se Syndikovanými světy podepsala mírovou smlouvu, jejíž podmínky musí Geary za každou cenu dodržet, nicméně pozůstatky Syndikovaných světů mají o míru své vlastní představy… a i bez nich Alianci v důsledku vnitřních nepokojů hrozí katastrofa.


...anečník -- Za hranicí 3 - Jack Campbell ... ZA HRANICÍ | FINE #08 - YouTube ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Za hranicí 3 - Tanečník (Ztracená flotila) - Jack Campbell, Vydavateľ: Fantom Print, Väzba: Paperback, Počet strán: 320, Rok vydania: 2015 Všechny informace o produktu Kniha Campbell Jack: Za hranicí 3 Tanečník Ztracená flotila Kniha, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Campbell Jack: Za hranicí 3 Tanečník Ztracená flotila Kniha. Tanečník Za hranicí 3. Přidat recenz ... Campbell Jack: Za hranicí 3 Tanečník Ztracená flotila ... ... . Tanečník Za hranicí 3. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY