Cardline: Svět zvířat

Cardline: Svět zvířat - Frédéric Henry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Henry
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Cardline: Svět zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cardline: Svět zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Henry. Číst Cardline: Svět zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Cardline: Svět zvířat je společenská hra, která funguje na stejném principu jako popularní historická hra Timeline. Hráči v ní mají kartičky se zvířaty a snaží se odhadnout, kolik měří, kolik váží či kolika se dožijí let. Zvířata postupně tvoří řadu a přidat každé další je čím dál těžší. Hra má pěknou grafiku a je vhodná pro hraní jak s dětmi, kdy má edukatvní prvek, tak s dospělými, které taky dost zabaví. Stejně jako série Timeline vychází v hezké plechové krabičce.


...ry Cardline svět zvířat: Hra Cardline prověří vaše vědomosti, ale i odhad ... Cardline: Svět zvířat | Asmodée | Spoločenské doskové hry ... ... . Na začátku hry každý hráč dostane čtyři karety, zbytek karet poslouží jako dobírací balíček. Na každé kartě je nějaké zvíře a z druhé strany karty jsou navíc i tři údaje o tomto zvířeti. Velikost, váha a věk dožití. Cardline: Animals is a card game played with approximately 100 cards. Both sides of each card depict an animal, its name, and its class (amphibian, mammal, etc.), while its average length, weight, and lifespan are printed on only one side o ... Cardline: Svět zvířat | Asmodée | SVĚT-HER.CZ ... ... .), while its average length, weight, and lifespan are printed on only one side of the card. For each game, players decide before playing whether they're comparing animal lengths, weights, or lifespans. Cardline - Svět zvířat - společenská hra fungující na stejném principu jako populární vědomostní historická hra Timeline. Hráči se snaží správně umístit své karty se zvířaty do vytvářející se řa...SOUVISEJÍCÍ KNIHY