Skutečný úspěch

Skutečný úspěch - Arianna Huffingtonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Arianna Huffingtonová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skutečný úspěch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skutečný úspěch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Arianna Huffingtonová. Číst Skutečný úspěch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ariannin poplašný signál měl podobu zlomené lícní kosti a ošklivého šrámu nad okem v důsledku náhlého zhroucení. Zážitek vedl k prozření a k otázce: jsou moc a peníze opravdovým úspěchem? Honba za nimi nás vede k vyhoření a k epidemii chorob souvisejících se stresem. Trpí tím naše vztahy, rodinný život a paradoxně také naše pracovní kariéra. Ztrácíme spojení s tím, na čem opravdu záleží. Naše současná definice úspěchu nás doslova zabíjí, a proto je třeba ji změnit. Autorka, proslulá mediální podnikatelka a zakladatelka vlivných internetových novin Huffington Post, líčí vlastní zážitky a zkušenosti a radí, jak se vyhnout potížím, k nimž současný životní styl vede. Čerpá konkrétní podněty z nejnovějších výzkumů a vědeckých zjištění v oboru psychologie, sportu, spánku a fyziologie a dokazuje, že cesta vede přes meditaci, bdělou pozornost, nesobecké dávání a schopnost odpoutat se od všudypřítomných technických vymožeností. Ukazuje nám cestu k revolučním změnám našeho myšlení, naší práce i života.


...ný úspěch. Když se totiž člověku něco nepodaří, může podniknout kroky k nápravě nebo se z takové zkušenosti aspoň poučit a příště chybu neopakovat ... Skutečný úspěch - Arianna Huffingtonová ... . Falešný úspěch je ale něco jiného. A dostavil se skutečný úspěch? Jsem svědek Jehovův a ve svém náboženství jsem byl vždycky aktivní. Ačkoli jsme v jednom období s Charlotte trávili 70 hodin měsíčně tím, že jsme druhým pomáhali poznat Bibli, služba Bohu pro nás ve skutečnosti nebyla tím hlavním. A tak jsme prodali firmy a nabídli se, že budeme v ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získ ... Skutečný úspěch - Arianna Huffingtonová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . A tak jsme prodali firmy a nabídli se, že budeme v ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a dal...SOUVISEJÍCÍ KNIHY