Timeline: Události

Timeline: Události - Frédéric Henry | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Frédéric Henry
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Timeline: Události.pdf


Chcete si knihu přečíst?Timeline: Události ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frédéric Henry. Číst Timeline: Události Online je nyní tak snadné!

POPIS


Timeline: Události je v pořadí třetí ze série historikých her Timeline. Jedná se o zábavnou hru pro všechny, kdo mají rádi dějiny. Hráči se střídají v tazích a na časovou osu postupně přidávají kartičky, tentokráte s různými zajímavými historickými událostmi. Ty sahají od úplného počátku historie (vyhynutí dinosaurů či formování Měsíce) přes starověk (korunovace faraona Ramsese, zabití Iulia Caesara), středověk (stoletá válka, vznik templářského řádu) až do doby nejnovější (katastrofa v Černobylu). Jako obvykle není zařazování událostí na časovou osu tak snadné, jak byste si mysleli. Tento díl se navíc díky důležitým historickým datům hodí dětem školou povinným ještě více, než díly předchozí. Hra Timeline: Události je zabalena v krásné kovové krabičce a proto jistě udělá radost jako dárek. Kategorie: Rodinné hry Vydavatelství: REXhryPočet hráčů: 2-6Minimální věk: 10+Délka hry: 20 minJazyk:


...: Historické události - Karetní hra Timeline: Události je další pokračování vědomostní hry z řady Timeline ... TimeLine - Události - Pre rodiny s väčšími deťmi | iHRYsko ... ... .Tentokrát kartičky obsahují data významných událostí od vzniku měsíce přes třeba trojskou válku, vznik supermarketu až ke katastrofě Černobylu. Make educational timelines or create a timeline for your company website. How to make a timeline? Well, it's easy as toast! A timeline created with Timetoast's interactive timeline maker. Public timelines; Search; Sign in; Sign up; Ekologické události Timeline created by facebooker_1118300151859153. I ... TimeLine - Události | ALBI eshop ... . Public timelines; Search; Sign in; Sign up; Ekologické události Timeline created by facebooker_1118300151859153. In Uncategorized. 1031. Recyklace papíru ... Vědomostní karetní hra TimeLine - Události potěší všechny příznivce historie. 55 herních karet je uloženo v praktické plechové krabičce. Na časovou osu hráči ukl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY