Spi sladce

Spi sladce - Rachel Abbottová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rachel Abbottová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Spi sladce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Spi sladce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rachel Abbottová. Číst Spi sladce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Když zoufalá Olivia Brookesová před dvěma lety na policii ohlásila, že se její manžel nevrátil s dětmi domů, strachovala se, že už je možná nikdy víc nespatří. Měla důvod obávat se nejhoršího, a ne bezdůvodně. Nebyla by to první tragédie, která Olivii potkala. Nyní vyšetřuje detektiv Tom Douglas její rodinu znovu. Tentokrát je to však Olivie, kdo se pohřešuje, a s ní i její tři děti. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že ještě ráno byla doma. Její auto však stojí v garáži a peněženku má v kabelce – na stole v kuchyni. Kam tedy zmizela? Proč a jak? Nikdo nic netuší. Zdá se, že dokonce ani její manžel, který měl dosud vždycky všechno dokonale pod kontrolou. Policie chce vyhlásit celostátní pátrání, z jakéhosi důvodu však ze všech alb, mobilů i počítačů zmizely veškeré rodinné fotografie. A pak se najde krev… Že by Olivii dostihla minulost?


... Náš obchod se zabývá prodejem kvalitního zboží pro zdravý a sladký spánek ... Krejzovi, 5. epizoda - Spi sladce, sysle | Prima ... . V našem sortimentu naleznete matrace a lamelové rošty výrobců Tropico, Gumotex, Vegas a Ahorn, italské matrace PerDormire a Magniflex, luxusní matrace Tempur, Curem a Geltech, lůžkoviny Klinmam, povlečení a lůžkoviny Áčko, ložnice a postele Jitona, Jacques, Mireal a Ustohal, dětské ... Spi sladce 2015; Zabij mě znovu 2016; Nezvěstná 2015; Ohrožená 2016; Skryté okno 2017; všech 8 knih autora. Podobné knihy. Zmizelá 2013; Mrazivá krutost 2020; Do nejtemnějšího kouta 20 ... Spi sladce, Joe by Julie Novakova | Free Listening on ... ... . Podobné knihy. Zmizelá 2013; Mrazivá krutost 2020; Do nejtemnějšího kouta 2015; Kniha Spi sladce je v Spěte sladce, pokud můžete. Nikdy nevíte, kdo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY