Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě

Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Asterion: Sedmý živel: modul pro Dračí doupě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Asterion se změnil. Světlonoši jsou minulostí. Umrlčí království padlo. Jenomže nemrtví přetrvávají. Pomůže vaše družina nekromantům vybudovat Nové Umrlčí království v Nedostupných horách? Nebo naopak zarazí pánům mrtvých do rakve poslední hřebík?Asterionský modul Sedmý živel obsahuje revidovanou verzi oblíbeného modulu Nemrtví a světlonoši, ale také mnoho nových informací, které vypovídají o změnách, které se na Asterionu udály a přibližují život nekromantů v jejich nové říši. Modul je určen hráčům Dračího doupěte a Dračího doupěte 2, stejně jako dalším fanouškům RPG a fantasy literatury.


...je určen hráčům Dračího doupěte a Dračího doupěte 2, stejně jako dalším fanouškům rpg a fantasy literatury ... Gamebook knihy | Databáze knih ... . Odkazy recenze doplňky k modulu (velké množství materiálů zdarma ke stažení) aplikace pravidel pro DRD II oficiální stránky Asterionu. Kniha Asterion - Sedmý živel získala na databázi knih vynikající ... Asterionský modul Sedmý živel obsahuje revidovanou verzi oblíbeného modulu Nemrtví a světlonoši, ale... Zobrazit celý text Asterion: Sedmý živel modul pro Dračí doupě Asterion se změnil. Světlonoši jsou minulost ... Asterion - Sedmý živel | Fantasyobchod.cz ... ... Zobrazit celý text Asterion: Sedmý živel modul pro Dračí doupě Asterion se změnil. Světlonoši jsou minulostí. Umrlčí království padlo. Jenomže nemrtví přetrvávají. Pomůže vaše družina nekromantům vybudovat Nové Umrlčí království v Nedostupných horách? Nebo naopak zarazí pánům mrtvých do rakve poslední hřebík? Asterionský m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY