Jak se zbavit starostí a začít žít

Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Dale Carnegie
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se zbavit starostí a začít žít.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se zbavit starostí a začít žít ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dale Carnegie. Číst Jak se zbavit starostí a začít žít Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak se zbavit starostí a začít žít - audiokniha obsahuje užitečné rady, jak čelit starostem a dosáhnout lepšího a klidnějšího života. Jak si jednoduše změnit život k lepšímu Starostem se nevyhnete. Ani kdybyste byli kouzelníci. Občas jim zkrátka čelíme každý. Proto je důležité umět se starostem postavit. Tento skvělý rádce obsahuje pravděpodobně ty nejlepší a nejuchopitelnější rady, které kdy z nějaké knihy dostanete. Nenecháte se lehce vykolejit každou blbostí. Naučíte se překonávat návyky způsobující obavy a rozlišit skutečné starosti od naprosto nepodstatných maličkostí. Navíc se i s těmi skutečně závažnými problémy vypořádáte lépe, než kdykoliv předtím.Dale Carnegie napsal tuto knihu před mnoha lety, její časem prověřené principy a techniky však fungují dodnes. A budou fungovat ještě hodně dlouho. Úžasné je, že vám poradí stejné věci, které už fungovaly za první světové války nebo ve starém Římě - autor totiž mimo jiné pátral hluboko v dějinách a inspiroval se praxí dávných myslitelů.K dnešnímu dni se po celém světě prodalo více než 7 miliónů výtisků. Postupy a metody jdou vždy k jádru celého problému a jsou tak jednoduché a srozumitelné, že pouhý poslech audioknihy vám změní život. Obsahuje obrovskou dávku příkladů ze života, kdy každá kapitola končí krátkým shrnutím, ke kterému je možné se opakovaně vracet.Vřele doporučujeme těm, co se aktivně snaží zlepšit si vlastní život. Těm, kteří občas mají nějaké problémy a starosti. Těm, kdo dlouhodobě prochází obdobím obav a stresu. Těm, kteří trpí úzkostmi, depresemi nebo jen nesprávným přístupem. Poslouchejte tuto audioknihu stále dokola. Odhalíte tajemství, jak si vybudovat duševní postoj, který povede k pocitu sebejistoty a štěstí. Překonáte únavu, získáte energii a dobrou náladu. Co vás audiokniha naučí konkrétně: • předcházet stresu a filtrovat ho • naučit se přijímat to nevyhnutelné ve vašich životech • neinvestovat příliš mnoho emocí do nepodstatných věcí • naučit se užívat si činnosti, které nás úplně nebaví • zůstat klidnými, když vás ostatní kritizují • zbavit se 50 % problémů pouhou změnou přístupu • zmírnit finanční starosti • vyhnout se citovému rozrušení • zabránit únavě a vyčerpání • prodloužit si život o hodinu • ...a mnohem více (je tam zkrátka všechno)


...zbavit starostí a začít žít 2002; Jak správně myslet, jednat a mluvit 2010; Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru 2010; Jak se radovat ze života a práce 2001; všech 29 knih autora ... Jak se zbavit starostí a začít žít - Dale Carnegie ... ... . Podobné knihy. Pozitivní inteligence 2013; Kniha Jak se zbavit starostí a začít žít je v Jak se zbavit starostí a začít žít. Nyní vám představím kouzelnou knihu, kterou jsem vám slíbila již na začátku tohoto článku. Kniha se jmenuje "Jak se zbavit starosti a začít žít". Už název vám napoví, o čem tato kniha vypráví. Autorem knihy je Dale Carnegie, americký spisovatel, který je proslulý zejména ... Jak se zbavit starost ... Jak se zbavit starostí a začít žít : Osobní rozvoj ... ... . Kniha se jmenuje "Jak se zbavit starosti a začít žít". Už název vám napoví, o čem tato kniha vypráví. Autorem knihy je Dale Carnegie, americký spisovatel, který je proslulý zejména ... Jak se zbavit starostí a začít žít je bezesporu nejužitečnější kniha osobního rozvoje vůbec. K dnešnímu dni se po celém světě prodalo více než 7 miliónů výtisků. Postupy a metody jdou...SOUVISEJÍCÍ KNIHY