Lizucha

Lizucha - Lenka Juráčková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lenka Juráčková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lizucha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lizucha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Juráčková. Číst Lizucha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Devadesátiletá Lída trpící Alzheimerovou chorobou tráví stále stejné dny v domově důchodců, sama sobě anonymním člověkem. Zapomněla na všechno a na všechny, uzavřela se. Ve snech se jí však vracejí vzpomínky na dětství u Azovského moře, na totální nasazení v Německu, na muže, který ji z Reichu odvedl do Československa. Když už to vypadá, že koloběh Lídina současného života nemůže rozsvítit nic hezkého, a hlavně nikdo blízký, objeví se u ní patnáctiletá Eva s kamarádkou Káťou a tajemným herbářem nalezeným v opuštěném domě. Dívkám se podaří nejen přiblížit se k osamělé, zahořklé dámě, ale také objevit její dávnou přítelkyni Valju, s níž se v době nuceného nasazení vzájemně podporovaly, a obě kdysi nasměrovala láska do stejného moravského města.


...ZUCHA DR. Sarnia Ontario. Share this Property ... Rapids Parkway Real Estate - Houses for Sale in Rapids ... ... . 5 Beds 3 Bath. $4,000 Lease this gorgeous home! Lease price is per month + utilities. All applicants subject to credit & reference check. Sarnia`s premier local builder Nordell Homes newest model the Essex II. Walking distance to some of our area`s finest schools, Howard Watson Nature Trail ... Lizucha je opravdu velmi milá, ale také velmi útlá, knížečka. Popravdě musím uznat, že jsem od tak uzo ... 128 Lizucha Drive, Sarnia ON - Walk Score ... . Popravdě musím uznat, že jsem od tak uzounké knížečky zpočátku nic nečekala, ale jakmile jsem se do ní začetla, nemohla jsem se odtrhnout. Mrzí mne, že některé z pasáží nejsou trochu více rozvedené, protože si myslím, že pokud by rozvedené byly ... 145 LIZUCHA...SOUVISEJÍCÍ KNIHY