Tři banány

Tři banány - Zdeněk K. Slabý | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk K. Slabý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři banány.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tři banány ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk K. Slabý. Číst Tři banány Online je nyní tak snadné!

POPIS


Někde ve vesmíru je určitě Pohádková planeta. Rakety možná záhy přistanou na Marsu, na Venuši, na Jupiteru nebo kdekoli jinde, ale na tuhle planetu se mohou dostat pouze ti, kdo nezapomněli na pohádky. A jak se tam dostanou? Třeba mohou do vesmírných dálav odletět docela obyčejným výtahem. Co však je důležité: že tam prožijí docela neobvyklá, nečekaná a napínavá dobrodružství, při kterých ovšem musí obstát. A to není vždycky snadné – zvláště když je pronásleduje Černá paní. Nevěříte? A netušíte, jak taková výprava za třemi banány dopadne? Tak otevřete tuto knížku a začněte číst.


... Karel Slabý Tři banány Čte: Karel Höger Celou audioknihu si můžete koupit na: http://audioteka ... Tři banány - Zdeněk K. Slabý | Knihy Dobrovský ... .cz/tri-banany,audiokniha.html https://www.audiolibrix.c... Tři sladké recepty, se kterými zpracujete přezrálé banány. Lidi se dělí na dvě poloviny: jedni si banány schválně nechávají „dojít", ti druzí je mají rádi jenom žluté. Já jsem v té druhé skupině. Hnědé banány jsou na mě moc sladké a měkké. Zato se s nimi skvěle kouzlí v kuchyni! Banány vynikají obsahem vitaminu B6. Asi tři středně ... Vyprávíme příběh banánů - Make Fruit Fair ... . Zato se s nimi skvěle kouzlí v kuchyni! Banány vynikají obsahem vitaminu B6. Asi tři středně velké banány poskytnou doporučenou denní dávku tohoto vitaminu pro dospělého muže, jakož i podstatné množství vitaminu C, B1, B2, E a kyseliny listové. Jsou bohaté na minerály, ze kterých je nejcennější draslík, hořčík a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY