Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě

Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě - Miloslav Jenšík | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Jenšík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Jenšík. Číst Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Před jubilejním desátým pražským mistrovstvím světa se osvědčený hokejový historik vrátil proti proudu času až k štvanické premiéře v roce 1933 a postupně pak poutavou formou provádí čtenáře všemi šampionáty na ledě metropole. Vynesly nám tři tituly mistrů světa - a s jedinou výjimkou smolného zakopnutí v samostatných nájezdech čtvrtfinále MS 2004 vždy skončily medailovým umístěním. Kniha představuje úspěšné týmy, jejich velké soupeře i domácí a zahraniční hvězdy pražských svátků světového hokeje.


...e Miloslava Jenšíka „Devatero hokejových zastavení ... Nejlevnejsi proti proudu casu | Sleviste.cz ... . O zlato na domácím Miloslav Jenšík: Devatero hokejových zastavení Český svaz ledního hokeje a nakladatelství Olympia vydávají první knihu věnovanou historii devíti mistrovství světa, které až dosud hostily Československo a Česká republika. Průměrné náklady na knihu Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ledě je 240 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf ... Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ledě ... ... . Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Devatero hokejových zastavení - O zlato na domácím ledě kniha ve formátu pdf, epub a mobi. Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Miloslav Jenšík. Přečtěte si s námi knihu Devatero hokejových zastavení: O zlato na domácím ledě na pra...SOUVISEJÍCÍ KNIHY