Dítě s nadváhou a jeho problémy

Dítě s nadváhou a jeho problémy - Slávka Fraňková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Slávka Fraňková,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dítě s nadváhou a jeho problémy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dítě s nadváhou a jeho problémy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Slávka Fraňková,. Číst Dítě s nadváhou a jeho problémy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha se zaměřuje na problémy, s nimiž se setkává dítě či adolescent s nadváhou. Tyto problémy mají dopad nejen na jeho zdravotní stav, ale především na jeho psychiku a formování jeho osobnosti. Ačkoli mnohé z potíží, s nimiž si dítě s nadváhou často neví rady, bývají dospělými nerozpoznány nebo podceňovány, mohou dlouhodobě narušit psychiku. V posledních letech se dětští obezitologové začínají stále více zajímat o dětství jako o období, kdy se „zadělává“ na pozdější obezitu. I tak bývá problematika nadváhy v průběhu dětství a dospívání doposud poněkud opomíjena. Předkládaná publikace má pomoci tento nedostatek kompenzovat. Cílem je poskytnout rodičům a vychovatelům poznatky o zdravém vývoji a rizicích, které nadváha dítěte představuje. Dává konkrétní rady, jak rozpoznat vzniklé problémy a jak a kde dítěti pomoci. Ukazuje, jaké jsou možnosti terapie v ambulantní léčbě, léčebně a dětské ozdravovně, jak na nové prostředí dítě připravit, jak důležitý je kontakt s terapeuty. Věnuje pozornost pohybové aktivitě jako důležitému článku prevence i léčby a možnostem její realizace ve škole, tělovýchovných institucích, táborech atd.


...oblémy mají dopad nejen na jeho zdravotní stav, ale především na jeho psychiku a formování jeho osobnosti ... Nadváha u dětí - dieta a hubnutí pro dítě | Chci zhubnout! ... . Ačkoli mnohé z potíží, s nimiž si dítě s nadváhou často neví rady, bývají dospělými nerozpoznány nebo podceňovány, mohou dlouhodobě narušit psychiku. Původní cena: 299 Kč, celková sleva: 67% Kniha se zaměřuje na problémy, s nimiž se setkává dítě či adolescent s nadváhou. Tyto problémy mají dopad nejen na jeho zdravotní stav, ale především na jeho psychiku a formování jeho ... Dítě s nadváhou a jeho problémy | Odborná literatura a ... ... . Tyto problémy mají dopad nejen na jeho zdravotní stav, ale především na jeho psychiku a formování jeho osobnosti. Ačkoli mnohé z potíží, s nimiž si dítě s nadváhou často neví rady, bývají dospělými nerozpoznány nebo podceňovány, mohou ... Tyto problémy mají dopad nejen na jeho zdravotní stav, ale především na jeho psychiku a formování jeho osobnosti. Ačkoli mnohé z potíží, s nimiž si dítě s nadváhou č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY