Fangirl

Fangirl - Rainbow Rowellová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Rainbow Rowellová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Fangirl.pdf


Chcete si knihu přečíst?Fangirl ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rainbow Rowellová. Číst Fangirl Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ačkoli jsou až na fyzickou podobu každá úplně jiná, Cath odjakživa sdílela se svým dvojčetem Wren všechno: oblečení, trápení s rodiči i vášeň pro knížky o mladém kouzelníkovi Simonu Snowovi. Jenomže teď obě nastupují na vysokou školu a Wren poprvé nechala Cath na holičkách – nechce s ní bydlet na koleji. Potíž je v tom, že Cath na rozdíl od sestry není právě společensky zdatná. Jejím přirozeným prostředím je internet, kde se nemusí nikomu dívat z očí do očí a kde tisíce fanoušků nadšeně čtou její povídky ze světa Simona Snowa. A to je svět na hony vzdálený bludišti školních budov, v němž číhají nástrahy v podobě všech možných fobií, děsivých spolubydlících s neodbytnými kamarády a profesorek tvůrčího psaní, které o fanfikcích nechtějí ani slyšet. Co ale Cath zbývá, než zachovat klid a nedat se?


...l book. Read 49,541 reviews from the world's largest community for readers ... Fangirl Summary | GradeSaver ... . A coming-of-age tale of fan fiction, family and first love.Cath is... Fangirl is a coming-of-age novel that is smart, funny, and genuine.Fangirl takes place during Cather Avery's first year of college, learning who she is when stripped down to just Cath--not the twins Cath & Wren and not Magicath, her fan fiction pen name.. Through all the changes, both difficult and thrilling, one part of her o ... The Fangirl - YouTube ... . Through all the changes, both difficult and thrilling, one part of her old life still makes as much sense in her dorm room as it did in her ... Fangirl definition is - a girl or woman who is an extremely or overly enthusiastic fan of someone or something. How to use fangirl in a sentence. 1 - Girls who are fanatical a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY