Čas Robinsonů

Čas Robinsonů - Pavlína O'Toole | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavlína O'Toole
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas Robinsonů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas Robinsonů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavlína O'Toole. Číst Čas Robinsonů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román česko-americké autorky Pavlíny O`Toole vypráví příběh české rodiny, žijící v USA, která se potýká s domácím násilím. Když se mladá manželka a matka Petra Tomanová stěhovala na začátku 90. let z Čech do Ameriky, vezla si s sebou i svůj vlastní sen - vzdělat se, podnikat a zajistit svým dětem tu nejlepší budoucnost. O několik let později si na drahé a náročné studium vydělává úklidem domácností bohatých Američanů, po nocích se učí na zkoušky, stará se o děti a domácnost, a s vypětím všech sil se snaží na svůj původní sen dosáhnout. Zároveň ji ale tíží dominantní a násilné chování manžela Richarda, které ji svazuje a táhne zpět, ale ona řešení tohoto problému stále odkládá. Celá rodina tak žije pod neustálým tlakem strachu a obav z budoucnosti. Jednoho dne se ale okolnosti dramaticky změní a Petra je donucena jednat, aby neztratila úplně vše, včetně svých dětí a vlastního života. Tolik obávaný krok do neznáma spustí lavinu událostí, které již nelze zastavit.


...insonů. 308 likes. Vnímání, osvěta, prevence - možnosti účinné pomoci obětem domácího násilí ... Čas Robinsonů - Blog iDNES.cz ... . 8/9 Domácí násilí - rozpoznej ho a uteč, DOKUD JE ČAS - Duration: 6 minutes, 53 seconds. ... Čas Robinsonů - Bára Munzarová a Dan Bambas - Duration: 3 minutes, 23 seconds. Čas Robinsonů. 306 likes. Vnímání, osvěta, prevence - možnosti účinné pomoci obětem domácího násilí. Čas Robinsonů 2,637 views. 3:23. 4/9 Domácí násilí - rozpoznej ho a uteč, DOKUD JE ČAS - Duratio ... Čas Robinsonů - Pavlína O'Toole - Market24.sk ... . Čas Robinsonů 2,637 views. 3:23. 4/9 Domácí násilí - rozpoznej ho a uteč, DOKUD JE ČAS - Duration: 8:51. Čas Robinson ... Koupit Koupit eknihu. Když se mladá manželka a matka Petra Tomanová stěhovala na začátku 90. let z Čech do ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY