Bohumil Hrabal:pokus o portrét

Bohumil Hrabal:pokus o portrét - Jiří Pelán | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jiří Pelán
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Bohumil Hrabal:pokus o portrét.pdf


Chcete si knihu přečíst?Bohumil Hrabal:pokus o portrét ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Pelán. Číst Bohumil Hrabal:pokus o portrét Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nové vydání po mnoho let již zcela rozebrané knihy předního českého romanisty – esejisty a překladatele, jež patří k tomu nejlepšímu, co u nás bylo napsáno o díle Bohumila Hrabala. Pelánova přesná, hutná a přitom přehledná a čtivá syntetická studie zachycuje celé Hrabalovo literární dílo, jak postupně vznikalo v průběhu šedesáti let. Autor k Hrabalovu dílu přistupuje jako komparatista a zařazuje jej tak organicky do kontextu literatury evropské a světové. Jde o neocenitelnou práci pro každého, kdo se zajímá o dílo jednoho z nejvýznamnějších českých spisovatelů 20. století. Kniha je doplněna fotografickou přílohou, zachycujících Bohumila Hrabala v průběhu jeho života.


... Hrabal:pokus o portrét. Přidat recenzi Magazín OKO (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Bohumil Hrabal, On-line katalog ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Bohumil Hrabal: Pokus o portrét . Jiří Pelán; Jiří Pelán . 0,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Poéz ... Bohumil Hrabal : pokus o protrét (Book, 2002) [WorldCat.org] ... . 0,0 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ďalšie formy prózy Novely, poviedky, antológie Poézia. Všetky knihy autora . Torst, 2015. 2 hodiny čítania. Vydavateľstvo Torst ... Monografie literáního vědce a překladatele Jiřího Pelána Bohumil Hrabal: Pokus o portrét je rozhodně víc než jen pouhým pokusem - Pelán Hrabalovi velice rozumí a přichází se zajímavými postřehy, zároveň vykresluje celkový a p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY