Wernisch

Wernisch - Petr Borkovec | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Borkovec
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Wernisch.pdf


Chcete si knihu přečíst?Wernisch ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Borkovec. Číst Wernisch Online je nyní tak snadné!

POPIS


Sova je vzhůru, když ostatní zvířata spí. Poslouchá a civí. Vidí to samé, co ostatní ve dne, jenom zvnitřnělé, rozmlžené, rozšířené tmou. Petr Borkovec zíral vždycky a přesně, nemilosrdně popisoval. Tentokrát civí jinak, víc na tělo, takže vidí blíž, ale hůř. S úzkostnou pečlivostí vykresluje, koloruje a ozvučuje něco, co postrádá pevné obrysy a uniká pod rukama, ať už se v něm otevírá smrt, tma nebo chuť na sex. Upřímný jako zatím nikdy, v surovějším stavu než hmota slov, kterou hněte.


...nisch: Narození: 18. června 1942 (77 let) Praha Protektorát Čechy a Morava: Povolání: básník, překladatel: Ocenění: Medaile Za zásluhy I ... Petersen & Wernisch Construction in Porter, MN | Company ... ... . stupeň (2002): Děti: Martin Wernisch, Michal Wernisch, Klára Wernischová, Šimon Wernisch, Karolina Wernischová: multimediální obsah na Commons: Seznam děl v Souborném katalogu ČR: Některá data mohou pocházet z datové položky. Stefanie Wernisch obtained her PhD in analytical chemistry from the University of Vienna (Austria), where she worked in Wolfgang Lindner's research group for separation science, liquid chromatography and mass spectrometry. My life voyage as a church accompanist is a little unusual because I began as an organist instead of a pianist. At the age of 15 ... Ewald Murrer - Wikipedie ... . My life voyage as a church accompanist is a little unusual because I began as an organist instead of a pianist. At the age of 15 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY