O modlitbě. Dopisy Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem

O modlitbě. Dopisy Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem - Clive Staples Lewis | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Clive Staples Lewis
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O modlitbě. Dopisy Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem.pdf


Chcete si knihu přečíst?O modlitbě. Dopisy Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Clive Staples Lewis. Číst O modlitbě. Dopisy Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Formou srdečných a nestrojených dopisů blízkému příteli uvažuje C. S. Lewis nad mnoha nejasnými otázkami ohledně důvěrného rozhovoru člověka s Bohem. Přemýšlí o praktickýchi metafyzických stránkách modlitby, například o tom, kdy a kde se modlit. Řeší otázky, proč se ve svých modlitbách snažíme Bohu něco sdělovat, když je vševědoucí, zda existuje nějaká ideální podoba modlitby a která ze svých mnohých já Bohu při modlitbě ukazujeme.


...Malcolmovi: Dialog mezi člověkem a Bohem Clive Staples Lewis Nakladatel: Návrat domů 2015 O modlitbě ... Dopis z Cochabamby - Taizé ... . Dopisy Malcolmovi. Dialog mezi člověkem a Bohem - Lewis Clive Staples. Formou srdečných a nestrojených dopisů blízkému příteli uvažuje C. S. Lewis nad mnoha nejasnými otázkami ohledně důvěrného rozhovoru člověka s Bohem. Přemýšlí o praktických i metafyzických stránkách m... O modlitbě. Dopisy Malcolmovi(Lewis Clive Staples) - Formou srdečných a nestrojených dopisů blí ... Mezi člověkem a Bohem - Vyhledávání na Heureka.cz ... ... O modlitbě. Dopisy Malcolmovi(Lewis Clive Staples) - Formou srdečných a nestrojených dopisů blízkému příteli uvažuje C. S. Lewis nad mnoha nejasnými otázkami ohledně důvěrného rozhovoru člověka s Bohem. Přemýšlí o praktických i metafyzických stránkách modlitby, například o tom, kdy a kde se modlit. Řeší otázky, proč se ve svých modlitbách snažíme Bohu něco ... O čem je kniha O modlitbě - Dopisy Malcolmovi? Formou srdečných a nestrojených dopisů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY