HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny

HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny - Marta Guzman | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Marta Guzman
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny.pdf


Chcete si knihu přečíst?HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marta Guzman. Číst HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny Online je nyní tak snadné!

POPIS


Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě – a rozhodně jedním z nejkrásnějších. Je proto s podivem, že na českém trhu není moderní a univerzální publikace, která by studentům pomohla procvičit jednotlivé mluvnické jevy a odstranit časté, stále opakované chyby. Dlouholetá jazyková lektorka Martita Guzmán je díky svým kořenům bilingvní a svou dokonalou znalost jak španělštiny, tak i češtiny přetavila v tuto Moderní cvičebnici španělštiny. Ta vznikala během posledních deseti let v podobě celkem 150 testů, které sama vytvářela pro své studenty. Zájemci o tento stále důležitější jazyk si v této publikaci procvičí časování sloves ve všech časech (přičemž pokročilí zde najdou časové souslednosti i subjunktiv), překlady a tvorbu vět.Též si rozšíří slovní zásobu v nejrůznějších oborech běžné konverzace. Nechybí ani cvičení na správné používání předložek. Testy jsou odstupňovány podle úrovní a důraz je kladen na věty používané v moderní každodenní španělštině. Součástí je i oddíl věnovaný tzv. „malým slovům“, což jsou větné členy (předložky, spojky atd.), které studentům činí největší potíže. Závěr publikace tvoří klíč se správným řešením všech cvičení.


...OLA! Moderní cvičebnice španělštiny - Guzman Marta, Brožovaná ... Cvicebnice anatomie pro studenty | Sleviste.cz ... . Španělština je jedním z nejrozšířenějších jazyků na světě - a rozhodně jedním z nejkrásnějších. Je proto s podivem, že na českém trhu není moderní a univerzální publikace, která by studentům pomohla p... Kniha: HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny - Marta Guzman. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opě ... HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny - Marta Guzman ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... HOLA! Moderní cvičebnice španělštiny. Guzman Marta. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybran...SOUVISEJÍCÍ KNIHY