Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany

Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany - Andrej Gjurić | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Andrej Gjurić
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrej Gjurić. Číst Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kam běží modrá liška? - Na Kampu přece. Nové vydání legendární dětské knihy Andreje Gjuriče, která v jedinečném rytmu vypráví příběhy z Malé Strany, vychází více než po třiceti letech od prvního vydání. Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Jedno z nejmagičtějších míst Prahy, tak ožívá v novodobých mýtech, které svou působivostí okouzlí nejen děti, ale i rodiče, kteří jim příběhy budou číst.


...ží modrá liška? - Na Kampu přece. Nové vydání legendární dětské knihy Andreje Gjuriče, která v jedinečném rytmu vypráví příběhy z Malé Strany, vychází více než po třiceti letech od prvního vydání ... Kam běží modrá liška | Srovnanicen.cz ... . Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Kam běží modrá liška? - Na Kampu přece. Nové vydání legendární dětské knihy Andreje Gjuriče, která v jedinečném rytmu vypráví příběhy z Malé Strany, vychází více než po třiceti letech od prvního vydání. Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Pohádkové vyprávění z Malé Strany - Kam běží modrá liška? - Na Kampu. - A co nese v hubě? - Zelenou ratol ... Kam běží modrá liška: Pohádkové vyprávění z Malé strany ... . Gjurič v ní vytvořil vlastní mytologii, svět zabydlený bubáky, vodníky, ale i obyčejnými lidmi. Pohádkové vyprávění z Malé Strany - Kam běží modrá liška? - Na Kampu. - A co nese v hubě? - Zelenou ratolest. Tajné heslo, které vám otevře vrátka nejen do říše malostr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY