Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA

Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA - Paul Cruikshank, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Cruikshank,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA.pdf


Chcete si knihu přečíst?Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Cruikshank,. Číst Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha napsaná s pomocí odborníka na terorismus stanice CNN Cruickshanka a zkušeného reportéra specializujícího se na Střední východ Listera odhaluje neuvěřitelný příběh člověka, který se dokázal vymanit z osidel radikální ideologie. Storm po konverzi k islámu propadl jeho radikálnímu výkladu, zapojil se do prostředí islamistických radikálů a odešel do Jemenu, kde se utvrdil v salafistickém výkladu islámu a získával také další kontakty mezi radikály blízkými al-Káidě. Později islámskou víru opustil a stal se dvojitým agentem pro americkou, britskou a dánskou tajnou službu. Ve své nové roli pomáhal s likvidací několika ze svých někdejších islamistických spolubojovníků.


...Storm Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA Morten Storm Tim Lister Nakladatelství Vyšehrad Islám ... Kniha: Agent Storm (Morten Storm, Paul Cruikshank a Tim ... ... . Agent Storm -- Můj život v al-Káidě a CIA - Cruikshank, Paul; Lister, Tim; Storm, Morten ; Biografie dánského konvertity k islámu a následného agenta tajných služeb. Dán Morten Storm se již v mládí dopouštěl násilného jednání, své třinácté narozeniny oslavil pokusem o ... Cruikshank, Paul; Lister, Paul a Storm, Morten: Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA Publikace m ... Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA - Morten Storm ... ... ... Cruikshank, Paul; Lister, Paul a Storm, Morten: Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA Publikace mimo jiné ukazuje, jaká je skrytá tvář některých významných islamistických vůdců, v jejichž osobním životě nescházejí prostitutky a televize, i když to je na veřejnosti například al-Káidou zavrhováno. Vyšehrad Agent Storm. Můj život v al-Káidě a CIA - Morten Storm, Tim Lister, Paul Cruiks...SOUVISEJÍCÍ KNIHY